Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » "Gombóc" érzés de mitől?

"Gombóc" érzés de mitől?

Figyelt kérdés
Egy ideje kezdtem el érezni az orr (belül ahol az orron át be tud jutni a levegő a torokba) és a torok közt egy érzést mintha el lenne dugulva vagy mintha "flegmával" lenne tele. Próbáltam sokszor "herákolni"/kiköpni a flegmát de hiába mert az érzés ott van, és nem folyamatosan/mindig érzem. Elmentem bicózni és amikor leültem megpihenni nem tudtam rendesen nyelni. Lényegében olyan mintha "gombóc" lenne a torkamban. Valami tipp(ek) hogy mi lehet mert nagyon zavaró.

2018. máj. 25. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat! Nekem este szokott jelentkezni ez az érzés amikor lefekszek és már aludni akarok. Amíg még az ágyban Tv-zek semmi bajom sincs, de amikor kikapcsolom, és oldalt fordulok legtöbbször azonnal jelentkezik. Sokszor majd meg fulladok.
2018. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is eleinte ilyen formában jelentkezett (#1)
2018. máj. 25. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Fül- orr-, gégészet.

Lehet polip, lehet valami apró gyulladás, lehet orrmandula... sok minden lehet. Menj el orvoshoz, megvizsgál és segít.

2018. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pánikbetegség! Én is ebben szenvedek.
2019. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!