Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék ilyen helyzeteke...

Hogyan tudnék ilyen helyzeteken hamarabb túlleni?

Figyelt kérdés

Szóval...

Alapjáraton én egy elég nyugodt ember vagyok,nem szoktam magam felhúzni semmin, bármilyen helyzetet hideg vérrel kezelek... "Vezető" alkat vagyok, vagy valami ilyesmi lenne rá a helyes szó.

De néha vannak olyan pillanatok az életemben,amikor akár 20-30 percig egyszerűen "összeomlok".Sírok, kiabálni, ölni tudnék...

Ha valahogy egy ilyen után megnyugszom,általában minden megy tovább normálisan. Oh, hozzátenném ilyen dolgaim ébente max. 4x-5x szokott lenni, szóval az sincsen, hogy nagyon akadályozna, csak eléggé zavaró, és én valamiért egy rossz szokásnak könyvelem el.

Ma történt először, hogy ez egy másik ember előtt történt meg. Emiatt kicsit kétségbe vagyok esve.

Köszönöm, hogy elolvastad a kicsit összeszedetlen történetem, válaszokat meg méginkább köszönöm :)

18/F


2018. jún. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg tudod mondani, hogy miért jönnek elő ezek a pillanatok? Sportolsz valamit? Valahogy le kéne vezetni a felgyülemlett feszültséget. Vagy valami olyan tevékenység is jó, ami kikapcsol és nem agyalsz.
2018. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, sportolok, versenyszerűen és hobbiszinten kosárlabdázom.

Igazából..Olyan 10 éves koromig sokan utáltak engem az iskolában, ezt mondanám egyik oknak. Mármint hogy előjön az a fájdalom, érted.

A szüleim is meghaltak, Apukám 2014-ben, Anykám tavaly.

Talán még ez lehet :/

2018. jún. 4. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy még nem vagy túl Anyukád halálának a feldolgozásán és ez okozta.
2018. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!