Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli rosszullétet és...

Zoltan200000 kérdése:

Reggeli rosszullétet és étvágytalanságot mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Majdnem minden reggel úgy kelek fel hogy egyáltalán nem vagyok éhes pedig aludni szoktam 6-8 órát és csak lefekvés előtt szoktam enni egy másfél órával. Ha reggel mégis eszek pedig nem vagyok éhes akkor utána rosszul leszek, mit csináljak?

2018. jún. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen beállítottságú, hogy nem kívánja reggel a kaját. Nyugodj meg nem vagy egyedül. Arra figyelj oda, hogy valami nagyon könnyűt, pár falatot azért egyél, és igyál egy teát is. Lehet ez pld. 3 szem keksz, vagy egy fél banán, vagy egy evőkanál zabpehely vízben, vagy tejben.
2018. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtti 3 órában nem kéne enni. Alvás közben félgőzzel üzemel minden, az emésztés is. Sose értettem miért kell reggelizni, ebédelni. Akkor eszünk, ha egy órája legalább éhesek vagyunk. Mi, legalább is.
2018. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem bírok reggel enni, max. egy pohár meleg kakaót bír el a gyomrom.
2018. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz a helyzet, mint a #3 válaszolónál.

De az a kakaó mindennapos.

2018. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!