Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja? Zsibbadnak az...

Mi okozhatja? Zsibbadnak az ujjaim, fáj a bal oldalon a bordáim környékén és ájulásérzetem van. Halálos?

Figyelt kérdés

Tegnap óta vannak ilyen panaszaim. Tudni kell rólam,hogy hipochonder vagy és pánik beteg is voltam egy időben. Úgy fél éve voltam EKG-N EEG-n, szívultrahangon és nem találtak semmit. De eléggé parázok. Mimdig más tüneteim vannak, az ájulásérzet az állandó. Ájultam is el már egy párszor, pontosan kétszer, azért félek ennyire tőle. Mitől lehet? SOS

Köszönöm a válaszokat előre is



2018. jún. 12. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Pulzusra, vérnyomásra, nyugtatót? Mennyi a vérnyomásod jelenleg? Orvosi rendelés még van a mai napon.
2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nincs. Nem suedek semmi gyógyszert és a vérnyomásom normális szokott lenni, csak a pulzusom szokott irtó magas lenni
2018. jún. 12. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam 3 napig tartott. Érzékeny vagyok az időjárás változásra. Pánikbeteg is voltam.
2018. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!