Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedéses hasmenés?

Székrekedéses hasmenés?

Figyelt kérdés

Konkrétan víz jön ki belőlem, de érzem hogy a háromnegyede bent marad. borzalom. nem merek enni se hasfogo dolgokat se hashajtot (utobbival probalkoztam tegnap az eredmenye az lett hogy ami kijon az vizesebb de ugyanugy szorulasom van).

Plusz ma mar a fejem is nagyon faj, lehet hoemelkedesem is van. Az emesztesem nekem nagyon rossz de ennyire sz.r meg sose volt. napi 25szor megyek wc-re kb.



2018. jún. 13. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos?
2018. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A haziorvosom fel eve nem kuld el sehova mert szte csak ideges vagyok.....
2018. jún. 13. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig ez nem normális.

Menj vissza és kérj tőle vizsgálatokat. Pl kérj egy ultrahang beutalót. Vagy magánhoz is eltudsz menni.

2018. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A beszáradt székletnek ki kéne jönni, mert így csak szó szerint "elfolyik" mellette a hashajó hatása.

Próbáld meg a Glicerines kúpot, de nekem volt ilyen esetben, hogy csak a beöntés segített kipucolni.

2018. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hu szegény mi lett a vége, tényleg szorulás volt vagy valamit beettél?

2020. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!