Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Kezdek aggódni.

Mi lehet a bajom? Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Előző hétfő óta egész nap enyhén émelygek, nincs étvágyam "erőltetnem" kell az evést, ha nem erőltetném, nem ennék. Terhes nem lehetek mert egy, tegnap jött meg, kettő nem is élek nemi életet jó ideje...

Emellé még iszonyúan fáradt vagyok. Most is hazaértem munka után kb. 2-kor, és 3- este hétig aludtam. Ma egy muffint és egy zacskóslevest ettem, mást nem. Egyszerűen nincs étvágyam. Valamelyik nap hánytam is, nem is egyszer.

Emellé még nagyon sokszor van nehézlégzés érzésem pislogási kényszer. Kb mindig feszült vagyok vagy szomorú.

El fogok menni orvoshoz, viszont előtte érdeklődnek hogy mi lehet velem.. Már attól is félek hogy esetleg rak.



2018. jún. 13. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Anaemia, pajzsmirigy probléma, lelki okok stb. Legyen labor vizsgálat.
2018. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!