Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájnak a fogaim és a...

Miért fájnak a fogaim és a homlokom ha nem alszom eleget?

Figyelt kérdés

Már 5 éve ez van, folyton aluszékony vagyok, ha nem alszok legalább 9 órát a fogaim iszonyatosan fájnak, főleg az alsó sor, a homlokom pedig feszül halántéktól halántékig. Van ezeknek a tüneteknek bármi köze kalciumhoz? Nem tudok másra tippelni, valakinek ötlete?


23/L



2018. jún. 20. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

miért pont a Calcium?


amit írsz, elég atipikus, én még ilyen párosítást nem hallottam, de a 9 óra alvás önmagában egészséges, szal azzal nincs baj.

2018. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogorvostól kellene megkérdezni, és közben egy kis MagneB6-ot szedni, hogy a magnézium raktáraid feltöltődjenek. Nem követsz valami speciális diétát? Változatosan étkezel?
2018. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a fogak miatt gondoltam kálciumra, valahol régebben olvastam, ha az ember nem alszik eleget, akkor a kálcium elvonódik a csontokból és egyébként kérdeztem a fogorvosomat ő soha nem hallott ilyenről...
2018. jún. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!