Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Beütöttem az oldalamat, a vesémnél. Lehet ebből baj?

Neki akartam dőlni hátulról az autónak de el mértem a távolságot, és jól nekicsapódtam, a bal oldal felől inkább. Ez kB. 1 órája volt, nagyon minimálisan fáj (lehet ezt is csak beképzelem), nem piros, lila, stb. Fennáll a vesesérülés/belső vérzés veszélye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: belső vérzés, sérülés, vese

2018. jún. 21. 16:08  Privát üzenet  

A válasz
Azt mondanam hogyha nem pisilsz vereset akkor nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jún. 21. 16:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elestem a zuhanyzóban, beütöttem a jobb oldalamat. Azóta (kb másfél órája) fáj az egész oldalam, és a levegővétel is. Honnan tudjam, mikor kell orvoshoz fordulni?
! Nos az volna a dolog hogy ma délelött egy srác a suliba nekilökött az ajto félfának és eléggé beütöttem a hátam! Nem fáj olyan iszonyatosa de eléggé fáj! Mikor kifodulok meg?...
Pár éve leestem a létrárol és megnyomta a szív oldalamat, utána tőbb orvoshoz is elmentem gyogyszerek 12 pontos ekg vizsgálat kétoldali mellkas rőntgen. Semmit nem találtak nem...
Nagyon beütöttem a fejem. Lehet később probléma ebből?
3 napja zsibbad a bal kezem könyéktől lefelé így de nem folyamatosan. Mitől lehet? Beütöttem egyik nap vagy kétszer lehet köze hozzá, vagy hogy a bal oldalamon tudok csak aludni? 21/l
Voltam egy wellnes szállodába és mikor jöttem ki a jakuzziból a 4. lépcsőről lecsúsztam és az egész bal oldalamat úgy beütöttem hogy fel van dagadva és kék zöld. Van értelme látlelet kérnem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!