Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat számít a jóllakottság,...

Sokat számít a jóllakottság, telítettség érzése szempontjából, hogy néhány napja kiiktattam a kávét az életemből?

Figyelt kérdés
Általában naponta 2 bögre tejeskávét ittam, viszont erről néhány napja lemondtam és mintha azt venném észre, hogy hiába eszek ugyanannyit, éhesebb vagyok mint előtte. A folyékony kalóriák is ennyit számítanának a telítettség-érzés szempontjából?
2018. jún. 21. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A tej is megemeli a vércukrot, ha még cukrot is tettél a tejeskávédba, akkor még jobban. Ha két étkezés közé iktattad be, akkor elképzelhető, hogy ezért vagy éhesebb. Egyébként kalória nincs benne sok.
2018. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, hát engem a tej alapból eléggé laktat és leterheli a gyomrom. Néha ha este éhes vagyok és már nem akarok enni, egyszerűen iszom egy pohár tejet és az bőven elég. Szóval, lehet benne valami.

Próbálj több lassú felszívódású szénhidrátot fogyasztani fehérjével,ami hosszabb időre laktat, lehet, hogy akkor nem fog hiányozni, nem maradsz éhes :)

2018. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!