Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon érzékeny a köldököm,...

Nagyon érzékeny a köldököm, hasonló valakinek?

Figyelt kérdés

Szinte tényleg nemis tudok hozzá érni mert nagyon kellemetlen, nem fáj csak nagyon rossz. Aztse tűröm látni ha valaki más köldökéhez hozzá nyúlnak.. Valaki tud valami megoldást mitől lehet ez?

(nem vagyok terhes)

19/L



2018. jún. 23. 04:41
 1/6 anonim válasza:

Nálam pontosan ugyanez volt gyerekkoromban, de aztán tinikorom környékére (vagy lehet kicsit korábban) elmúlt.


Előtte viszont nem tudtak hasi ultrahangot csinálni rajtam, mert közel kellett volna menni a köldökömhöz és azt nem engedtem.

Valamint nem tudtam például olyan reklámot nézni a tévében, amiben haserősítő gépeket mutogattak/használtak, mert szabályosan rosszul voltam.


Nem emlékszem pontosan mikor vagy mitől múlt el, de annyi rémlik még, hogy soha nem is mostam ki a köldökömet, majd egyszer csak megtettem... Azóta semmilyen problémám nincsen ezekkel a dolgokkal.


Azt hittem, hogy ez a hülyeség csak nálam létezett. :)

2018. jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de létező jelenség, én is ismerek olyat, akinek volt. Megoldás csak az van, amit az első válaszoló is mond: erőt veszel magadon és fokozatosan szoktatod magad ahhoz, hogy hozzányúlsz, nincs sajnos jobb. Csak angolul találtam cikket róla: [link]
2018. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát sajnos nem tudom mióta van, de amire emlékszem hogy kiskoromban is tuti nem birtam hozzáérni stb.. amugy ja nem is tudom tisztítani sem..:/

ezért is írtam ki hátha akad még valaki :D ..

2018. jún. 23. 19:16
 4/6 anonim válasza:
Nála is pont ez volt. Talán még annyival volt rosszabb, hogy engem már az is nagyon zavart, ha valakinek szabadon volt a köldöke.
2018. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsánat! Nála helyesen: nálam.
2018. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,néha engem is zavar.. de azt még tűröm,csak ne érjenek hozzá(mármint a sajátjukhoz)..
2018. júl. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!