Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekcémára van valami krém vagy...

Ekcémára van valami krém vagy homeopátiás szer?

Figyelt kérdés
Lábszáron és karon van, nagyon viszket, már megőrülök. Vagy csak bőrgyógyász segíthet?
2007. nov. 30. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mindenképp orvoshoz. Csak ő tudja megmondani, hogy ekcémád van-e vagy más. Én 20 éve ekcémás vagyok. Hol tünetmentes, hol nem. Most épp én is zenvedek, de felírt egy kenőcsöt, ami viszonylag jó.Igyál sokat, válogasd meg, hogy mit eszel, hordj pamut ruhát, fürödj le sokszor, használj testápolót. Sose hagyd, hogy kiszáradjon a tested. Így elviselhető lesz valamennyire. De mindenképp menj el dokihoz, mert tovább fog terjedni ha nem ad megfelelő kenőcsöt.
2007. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Semmit sem fognak érni a kencék, ez tapasztalat!!

Ezt nem külsőleg kell kezelni, márpedig a bőrgyógyász csak azt tudja csinálni.

Ez is egy jelzés a szervezet részéről, hogy valami nincs rendben odabent. Ezért a belső kezelés szükséges, amire én tudok egy tuti, bevált módszert, nálunk már bizonyított, évek óta!

Ha érdekel, írj nekem.

Addig is ne vakard, mert csak rosszabb lesz!

2007. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Halicar nevű homeopátiás krémet próbáld ki, ha ez nem segít, akkor se használj steroidos krémeket, hanem inkább próbáld meg bekenni a saját vizeleteddel egy nap háromszor, de mindig frisset használj. Nagyon jó eredményt lehet vele elérni, teljesen elmúlik tőle.

2007. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőmnek nagyon csúnya ekcémája van. Bőrgyógyász semmit nem javított rajta, de Bioptron (asszem így írják) lámpás kezeléssel és vízhiányos bőrre való krémmel (tehát nem zsíros krémmel!!) gyönyörűen karban tudja tartani. Páromnak egyébként a víz is kiszárítja a bőrét, de baba szappannal egész jól viseli az ekcémáját.
2008. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem nyáron kevésbé jön ki az ekcémám,valszeg a naptól,télen a szoli sokat segít,amit nem értek,hiszen elméletileg szárít.
2008. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem a homeopátiás szerek nem hogy javítottak volna rajta, hanem még rontottak, az arcomon is kijött tőlük :( bőrgyógyász meg azt mondtam, hogy: az ekcémát nem lehet kezelni, ezzel együtt kell élni, persze csak miután már mindenféle 10000Ft os hasztalan kencékkel kenegettem évekig:(

Rájöttem, hogy nekem az idegességtől jön ki, te is keresd meg az okot és azt próbáld meg orvosolni.

2009. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én erre az üzentre szertnék válaszolni.

"Menj el mindenképp orvoshoz. Csak ő tudja megmondani, hogy ekcémád van-e vagy más. Én 20 éve ekcémás vagyok. Hol tünetmentes, hol nem. Most épp én is zenvedek, de felírt egy kenőcsöt, ami viszonylag jó.Igyál sokat, válogasd meg, hogy mit eszel, hordj pamut ruhát, fürödj le sokszor, használj testápolót. Sose hagyd, hogy kiszáradjon a tested. Így elviselhető lesz valamennyire. De mindenképp menj el dokihoz, mert tovább fog terjedni ha nem ad megfelelő kenőcsöt."


Szeretném megkérdezni tőled h mitérteszaz alatt h válogasd meg mit eszel? miket ne egyek? kérlek válaszolj köszönöm

2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%
ez mindenkinél más féle ételt jelent van akinek pl a tejterméktől jön ki vagy a lisztes dolgoktól van akinek vamailyen állatallergiája van és a szervezet így reagál rá, van aki stresszel és van akinek a bőre az időjárásváltozásokat nem bírja, van olyan aki pl a tusfürdője miatt lette ekcémás... de ennek a megállapítása hgy mitől van orvosi vizsgálat kell... nekem pl a macska allergiámtól jött ki 20 év tünetmentesség után az ekcémám és 7 hónapja szenvedek vele
2011. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! elég makacs ekcémával küzdök, nem csak hogy a lábamon, de már az arcomon is jelentkeztek a tünetek. 3 év után végre elértem azt hogy kezdjenek is vele(m) valamit. Elküldtek hasultrahangra, fogászatra, fül-orr gégészhez, vizelet és vér mintára.(még folyamatban vannak a vizsgálatok. A bőrgyógyász nekem tusoló krémet írt fel, amit a patikában készítenek el. Valamint zsírozót és egy speciális krémet. Azt ajánlotta hogy kerüljem a meleg helyzeteket:P pl. szauna stb. és próbáljak meg lengébb ruhákat hordani, és PAMUTOT! és ne áztassam magam a fürdőkádba. Mosogatáshoz pl vegyek fel kesztyűt stb. Próbáljam a tesi órákat hanyagolni, h ne izzadjak. Azt ajánlom keress el egy jó bőrgyógyászt amíg nem durvul el a helyzet!

18/L

2011. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a laktózérzékenységtől jött ki az ekcéma a nyakamon mindig csak 3 foltban és a szemeim körül.nekem szteroidos krémet, zsíros krémet és fürdetőt írtak fel rá...de többeknél olvastam, hogy azzal nem szabad kenni.nekem többféle ételtől jön ki, pl.alma, paradicsom, barack, répa, zeller, mogyoró...stb. hiába kenem, szedem rá a gyógyszereket, egyre rosszabb...:/
2012. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!