Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Négy darab tojás reggelire...

Négy darab tojás reggelire mustárral extrudált kenyérrel. Most nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Naponta sportolok mert vészesen fogyok, bár rámfér. Gondoltam a tojás segíteni fog megtartani az izmot. De utána olvastam a neten, hogy napi hány tojást lehetne megenni. Kérem aki tapasztaltabb segítsen, köszönöm szépen!
2018. jún. 25. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a kérdésed?


Sokallod vagy kevesled a tojást?


Ha sportolsz, az fogyás ellen nem jó, hacsak nem tudsz elég sok kalóriát enni - ami sport esetén még jóval magasabb érték, mint anélkül.


Másrészt meg nem jó egyfélét enni csak, a tojással önmagában nincs sok gond, de ha hízni is akarsz, akkor ezen kívül más fehérjeforrások is kellenek, meg böven szénhidrátok is.

2018. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nemrég kezdtem el és leolvadnak rólam a kilók, gondolom mert még az elején vagyok. Soknak tűnt ennyi tojás a netes leírások alapján.

Rendszeresen járok orvoshoz és ő mondta hogy sportoljak ha lassabban szeretnék fogyni és hogy megmaradjon a tónusom, csak ezért kellene minden nap. Fehérjét természetesen igyekszek bevinni.

Az epét ez bánthatja esetleg? Volt már vele problémám és örökölhettem is az érzékenységét.

2018. jún. 25. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny az epéd, akkro lehet probléma (epegörcs) a sok tojásból, ezért okosabb lenne, ha egyszerre nem ennél meg ennyit - de egy alkalomtól nem sok bajod lesz!
2018. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2018. jún. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!