Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Élénkpiros vér a wc papíron....

Élénkpiros vér a wc papíron. Mitől?

Figyelt kérdés

4 napja vettem észre , hogy minden székelés után élénkpiros, friss vér van a wc papíron. A székletem színe egészséges barna színű, normális állagú.

Ma este zuhanyzás közben odaraktam a meleg vizet a végbélnyílásomhoz és éreztem hogy valami csíp ott. Mi a tököm ez?


Neten olvastam, hogyha friss vér ürül vagyis csak a wc papír véres, akkor aranyérről beszélünk.


18 éves fiú vagyok.

Nagyon aggódok.

Már tiszta ideges vagyok, mert olvastam, hogy a vastagbélrák, a vékony illetve végbél rák is vérzéssel jár...



2018. júl. 11. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2018. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de azért fura, mert ha aranyér lenne akkor ülésnél fájna, de nem fáj..


Amúgy nemtudom hogy számít e, de az utóbbi időben napi 6-8 órákat ültem a gép előtt

2018. júl. 11. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt végbélrákkal diagnosztizálod magad keress fel egy orvost...

Nyilván nem tesz jót a 6-8 óra folyamatos gépezés sem. Mozogni azért mozogtál? Valami séta?

2018. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés, vagy belső aranyér. Menj orvoshoz, és kapsz rá valamit.
2018. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sperti jo rá?
2018. júl. 11. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyér. Adnak kúpot és krémet. Nekem is ilyen tüneteim voltak. Megoldódott. Nyugodj meg!
2018. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A net a legkisebb fejfájásodra is agyrákot ír. A logikája az, hogy bárminemű a panaszod, rákod van!


Egyébként nyugodj meg, ez aranyér.

2018. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aranyér, ne aggódj. Én Reparon kúpot és kenőcsöt használtam rá, bevált. Innentől kezdve igyál sokkal több vizet, egyél sok rostot. Nekem a tejeskávétól is lazább lett a székletem, néha azt is ihatsz, ha szereted.
2018. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Nekem gyakran van ilyenem, nem szoktam sos-be ráguglizni, de még akkor sem aggódnám túl az agyrákokig. Végül is ha nincs bajom, nem érdekel hogy vérzik, majd elmúlik valahogy.
2018. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Megoldodott a probléma? Most èn is igy jàrtam....
2021. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!