Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak a fáradságtól van? Vagy...

Csak a fáradságtól van? Vagy komoly baj van a háttérben? SOS

Figyelt kérdés

Na tehát, tegnap jöttem haza a táborról, ahol 3 éjszakát voltunk. Összesen a három éjszakán aludtam 8 órát. Hazafele a buazban nem éreztem álmosságot csak nagyon gyorsan és furán vert a szívem meg úgy éreztem, hogy mindjárt elájulok. Aztán szerencsére hazaértünk de itthon meg nagyon magas volt a vérnyomásom és rosszul éreztem magam. Gondoltam arra, hpgy nagyon keveset ittam a táborba; vagy keveset aludtam, vagy esetleg azért lehet mert pár nap múlva jön meg. De tegnap elé rosszul voltam. Ma aludtam vagy 12 órát este, viszont álmomban elájultam. És rögtön felkelés után se vavyok valami hiperszuperul. Jó, mondjuk szokott ilyen lenni. De nagyon gyorsan ver a szívem és úgy érzem nemsokára leáll. Mondjuk lehet, hogy csak pánik. Attól félek, hogy a valóságba is elájulok pláne mert ma már megyek rokonokhoz nyaralni és este koncertre. Most pl a bal karom is fáj, meg táborba többször zsibbadt a tarkóm. Úgyhogy nagyon félek, hogy el fogok ma ájulni. És olyan kötelinek érzem, mintha tényleg megtörténne az ájulás rövid időn belül

Mondjuk az elmúlt 2 hétben is többször álmodtam azt, hogy elájulok. Rettgek, hogy ma egyedül kell vonatoznom és beájulok a vonaton. Szerintetek ez lehetséges? Vagy akkor még mindigcsak a fáradság miatt van??



2018. júl. 13. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichiátert, komoly hipochondriával küzdesz.
2018. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, csak hipochonder vagy.
2018. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De tényleg elég rosszul vagyok.
2018. júl. 14. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki szorongásos, pánikos problémákkal küzd az is tényleg rosszul van, csak nem szervi problémák miatt. Mellesleg a kialvatlanság súlyosbíthatja a szorongásos tüneteket.
2018. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen csak pszichológus tud segíteni??
2018. júl. 15. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
És a fülem is zúg
2018. júl. 15. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig az a forgatókönyv hogy először el kell menni kivizsgálásokra (vérvétel,kardiológia,neurológia). Ha ott minden oké akkor érdemes pszichológushoz menni.
2018. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam már fél éve. Akkor is hasonló panasszal.
2018. júl. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!