Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha anorexiás vagyok az nem...

Ha anorexiás vagyok az nem befolyásol egy mandulamutetet? Bár nem vagyok annyira sovány hogy anorexiás lennék szerintem 168 cm és 45 kg

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Hát szerintem ez igenis nagyon sovány...

Én is 167-168 cm vagyok és 56 kg, és kilátszanak a bordáim, meg a csípőlapátom...

2018. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anorexia nem azt jelenti hogy vékony/sovány vagy. Az lehet simán genetika, az anorexia az egy lelki betegség is. Egyébként nem, nem befolyásolja a mandulaműtétet.
2018. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért írtam hogy anorexia mert betegesen fogytam le. Vizelethajtok meg hashajtok segítségével
2018. júl. 16. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból gondoltad, hogy befolyásolja? Egyébként pedig a testsúlyod egészségtelenül alacsony, és azt is írod, hogy betegesen fogytál...ne legyen semmi kétséged affelől, hogy anorexiás vagy; akár van diagnózisod, akár nincs. Nem kioktatásképp amúgy, csak gondoltam, hogy ezt leírom...hogy ha esetleg azért nem kérnél segítséget (pedig amúgy lenne benned valamilyen gyógyulási szándék), mert nem gondolod magad "elég soványnak", akkor ezt gyorsan felejtsd el...hiába fogysz tovább, soha nem fogod elég betegnek érezni magad, hidd el...sajnos ez hozzátartozik az anorexiához. Minél mélyebbre süllyedsz fizikailag és lelkileg, annál nehezebb lesz "visszajönni", annál jobban képes leszel becsapni magad, hogy rendben vagy/leszel.
2018. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!