Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orvosnál ahova megyek ott...

Az orvosnál ahova megyek ott Halistennek nincsen lazmero de ha azt kamuzom hogy lázas vagyok akkor lazmero nélkül ugye nem tudja le ellenőrizni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már olyan a technika, hogy lehet valami mást csíptet rád, aztán megnézi azzal.
2018. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy rutinosabb orvos azért már szerintem lázmérő nélkül is meg tudja állapítani hogy éppen lázas vagy e. :D
2018. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miből? Csak ranezesbol?
2018. júl. 19. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Kézfej a homlokhoz, ősidők óta egyszerű ellenőrzés.

A láz többnyire szapora pulzussal is jár.

Pofozás nélkül is kipirult arc.

.

A legelemibb orvosi műszer a lázmérő, tehát ne reménykedj, hogy pont a te orvosodnak nincs!

2018. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira kamuzni akarsz, mondd azt, hogy tegnap este lázas voltál. Gyakori, hogy reggelre elmúlik. Vagy hogy nagyon rosszul voltál a láztól, és vettél be lázcsillapítót.
2018. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!! Utolso előttinek orvos biztos nem fogja megnézni a kezével a homlokát egy betegnek
2018. júl. 19. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nekem a mellkasomhoz tette a kézfejét, úgy nézte meg.
2018. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem innék meg rá egy liter arzént, hogy biztos nincs lázmérője egy orvosnak.
2018. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!