Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a tünetetei az idegösszero...

Mik a tünetetei az idegösszeroppanásnak? Hogyan gyógyitható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:25
 1/4 anonim válasza:

Nézz utána Google-ban... xD

Vagy menj el egy orvoshoz!

2010. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha valóban idegösszeroppanásod van, akkor azt tudni fogod. Ha úgy érzed hogy közel vagy hozzá akkor tényleg keress fel egy orvost és ne vmi netes idiótára hallgass. Szerintem ha annyira még nem vészes akkor meg minden amit tenni tudsz hogy a szeretteidre támaszkodsz és átbeszéled a dolgokat a legjobb barátaiddal/megbízható családtagoddal, akik ismernek talán tudnak valami okosat mondani. És tervezz be egy lazítós napot vagy hétvégét, csak engedd el magad és pár napra felejtsd el a külvilágot, csináld amihez kedved van, szervezz be pár sétálós-mozizós-otthonipattogatottkukoricásfilmezős-bulizós programot :)
2010. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam,hogy nekem vannak ilyen tüneteim...
2010. jún. 27. 17:25
 4/4 anonim válasza:
Akkor meg igazából nem értem hogy miért itt kérdezed meg. Ha vmi dogához kell akkor a legjobb megoldás a Google vagy vmilyen orvosi szaklap ahol olvashatod szakértők véleményét is...
2010. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!