Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős hajhullás ellen milyen...

Erős hajhullás ellen milyen ételeket egyek? Zöldségekes belül is melyek segítenek? Hajvágás szükséges?

Figyelt kérdés

A hajvágós kérdés - nem azért hullik a hajam, mert hosszú, ezzel tisztában vagyok, de például ha derékig érőből levágatnám vállig érőre, azt mondta valaki, az segít. Az igaz vagy elég, ha az általatok ajánlott ételeket beiktatom az étrendembe?


28/N



2018. aug. 1. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elég sok sörélesztőpelyhet ettem. Belekevertem az ételembe és szedtem tablettában is. Nem lehet túladagolni :)
2018. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gócvizsgálaton voltál, hogy nincs-e gyulladás a szervezetedben, mert attól is hullhat erősen és akkor hiába eszel zöldségeket.
2018. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második, egy éves étkezési problémák majd koplalás során merült fel ezen gondom a hajammal - Még nem híztam vissza az ideális testsúlyba, viszont május óta eszek rendesen s minden szükséges tápanyagból fogyasztok, de a hajam továbbra is hullik.
2018. aug. 1. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sóskában , a spenótban, és a mákban van nagyon sok vas, amire a hajadnak szüksége van! Vastabletta is segít, pezsgőtabi formájában!
2018. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólót olvasva ma vettem vasat és multivitamint. Nagyon szépen köszönöma kommenteket! <3
2018. aug. 3. 11:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki a vasat írta, az vegye úgy, hogy nagyon sokat gondolok rá (pozitívan) és, ha tudnám a nevét, róla nevezném el a jövőbeli gyerekemet. Ugyanis használt és a hajhullás 1-2 hét múlva teljesen megszűnt. A hajam erős, semmi hullás mostanra már. Nagyon szépen köszönöm!
2018. nov. 2. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Mit vettél?
2018. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

BioCo Szerves Vas

Supradyn Multivitamin


Ezeket szedtem

2018. nov. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!