Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel a betegséggel, kellemetl...

Ezzel a betegséggel, kellemetlenséggel várhatok pár napot, amíg orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Ma étkezés közben úgy vélem, egy kis borsószem, vagy ételdarabka bekerült az orromba, azon belül is a jobb orrlyukamba a torkom felől, tehát bentről. A nap további részében a jobb fülem be volt dugulva, a jobb orrlyukam mögött valami furcsát, szokatlant, idegentestet érzékeltem. A torkom kiszáradt, egy kis ideig a nyelés is fájdalmas volt. Most estére ez odáig fajult, hogy (egy kis sírás után, amit teljesen más dolog váltott ki) még be is dugult az orrlyukam, de csak a jobb! Tehát most szájon át kell vennem a levegőt, és aludni se tudok, ügyeletre menni meg nincs lehetőségem. Szerintetek gond lenne, ha csak egy nap múlva mennék orvoshoz? Vagy addig ez az étel darabka "beszervülhet", vezethet súlyosabb komplikációhoz?

2018. aug. 8. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem várnék. Hogy tudsz így aludni pl? Meghalni nem fogsz, de azért nem kéne így hagyni.
2018. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennék én is, csak nincs lehetőségem bemenni jelen pillanatban.
2018. aug. 8. 00:51
 3/14 A kérdező kommentje:
Az alvás meg valóban kérdéses, valószínűleg nem is fogok egészen reggelig.
2018. aug. 8. 00:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen étel volt az?
2018. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Zöldborsó főzelék tükörtojással.
2018. aug. 8. 04:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ügyeletet pont erre találták ki. Van ügyeletes orvos, ha nincs meg a száma, akkor felhívod a mentőket, vagy a 112-t és ott tudnak róla tájékoztatás adni, hogy hol találod, milyen számon éred el. Várhatni várhatsz vele ameddig akarsz, de jobb, ha most szedik ki, mintha elkezdene baciteleppé válni, bár az is előfordulhat, hogy magától kijön. Én egyszer egy gumicukorral jártam úgy, de annyira marta az orrom és folyt a könnyem, hogy addig fújtam, amíg ki nem jött. Nagyon rossz élmény volt. Most egy borsó nem mar, ha leoldja a nyálka róla a sok mást, viszont idő után nem túl jó, ha ott van. Légzőrendszerben nem túl jó... na mindegy, remélem közben megoldódott.
2018. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Majd délután megyek ügyeletre, vagy inkább várjak vele holnapig, hátha elmúlik?
2018. aug. 8. 09:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne, menj el délután!
2018. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :)
2018. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Végül elmentem háziorvoshoz, belenézett a torkomba és azt mondta, be van gyulladva a torkom jobb oldalon (a fülembe nem nézett bele, de szerintem lehet az is). Megkérdeztem, azt mondta nem látott semmi furcsát, vagy ételmaradékot. Szóval reménykedem, hogy tényleg csak egy sima torokgyuszi és pár napon belül túl leszek rajta.
2018. aug. 9. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!