Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikroham? Valaki?

Panikroham? Valaki?

Figyelt kérdés
Ebben az evben voltam 4 ekgn kardion elvitt a rosszul lett miatt is.mindig zsibbadast erzek a bal karomba ami atsugaroz a hatamba is faj a nyakam rossz a kozerzetem hanyingerem van szedulok faj a fejem stb.Mas panikbetegsegerol szivesen olvasnek.
2018. aug. 15. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A mento vitt el rosszul lettem az utcan*
2018. aug. 15. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet pánikroham, de mi a kérdés?
2018. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol hogy ennyi vizsgalat utan hogy erezhetem mindig azt h a szivemmel van baj van?Es mivel tudnam enyhiteni a tuneteket?
2018. aug. 15. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Fejben kell eldöntened,hogy hiába van pánikrohamod,nem lehet belőle semmi baj,majd elmúlik. Nekem így sikerült legyőzni,de 2 év kellett hozzá.
2018. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lassan egy eve kuzdok vele most megyek majd "dilidokihoz" egyedul nem tudom lekuzdeni sajnos foleg nem ket gyermekem mellett.
2018. aug. 15. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem császár után alakult ki. Nagyon h.lye egy betegség,az egyszer biztos. Volt,hogy 122es pulzussal mentem dokihoz,hogy csináljon valamit. De én nem szedten semmit,dilidokihoz sem mentem. Közben kiderült,hogy felső szívfélből kiinduló szívritmuszavarom van/lett(?),ezzek is majd kezdenem kell valamit...


De legyőzhető a pánik. Nyugi. Minden oké lesz!

2018. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat amennyi ekgt neztek az elmult fel evben csak.kiderult volna valami a vernyomasom.is.jo.A kardion se lattak semmit.szimplan lehet hulye vagyok.
2018. aug. 15. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

A pánikrohamnak mindig része egy erős félelem, gyakran halálfélelem is, meg az, hogy az ember nem tud nyugton maradni, remeg.

Az ilyen rosszul vagyok, meg hányinger, szúr a szívem, magas pulzus az enélkül nem pánikroham, ezeknek más oka van.

2018. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!