Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs székletem harmadik...

Miért nincs székletem harmadik napja?

Figyelt kérdés
Ugye ma szerda este van . Vasárnap voltam "utoljára" székletet üríteni.(szarni)mi lehet a gond? ugyan olyan jellegűen táplálkozom mint eddig,ma délután már szinte rosszúl is voltam az éhségtől,tehát az sem lehet hogy 3 napi kaja még a gyomromban van.folyadékot is iszok,ebből este 1.liter sör, a kávét is éhgyomorra iszom,de semmi.Annyiban változott az életvitelem, hogy elég sokáig szabin voltam,akkor naponta akár 2x 3x is voltam kakkantani, de egyszer biztos.Most elkezdtem melózni, fizikai (álló) munkát végzek,mozgok.lehet hogy az is befolyásol hogy míg szabin voltam,egész nap a klímás lakásban heverésztem, most meg a 40 fokos meleg műhelyben trógerolok.egyébként a vizeletem is kevesebb csak délután 2 kor voltam elöször, és alig csordogált,sárgább és erősebb szagú.nem lesz bélcsavarodásom?tudom sok zöldséget gyümölcsöt kéne ennem, de eddig sem ettem ennél többet és mégis tudtam székletet üríteni (szarni)napi rendszerességgel.

2018. aug. 15. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az se normàlis hogy délutàn van vizeleted először.Igyàl akkor is ha nem vagy szomjas.Ki vagy szàradva.
2018. aug. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
iszogatok, de szerintem azért is mert kiba...tt meleg van a műhelyben,és az izzadással veszítek folyadékot.a nagydolog végre beindúlt,reggel 5-kor felkelésnél jött egy nagy adag, meg 10 óra felé a melóhelyen is kinyomtam egy adagot.majd szombaton ha nem kell mennem sehova,délelött megiszok 1.25 literes coca colát,az megszokott hajtani.
2018. aug. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!