Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel 2x epét hánytam, utána...

Reggel 2x epét hánytam, utána viszont jobban lettem. Kaja egyáltalan nem volt benne. Mitől lehet? Még sose hánytam csak epét

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom üres volt a gyomrod. Nem tudtál kaját hányni, ha még nem ettél. Vagy ha olyan keveset ettél, akkor csak azt tudod kihányni, ami a gyomrodban van, jelen esetben az epét. Én is múltkor beleestem egy vírusba, először a kaja jött ki, utána már mivel a gyomrom üres volt, csak epét hánytam.

Diétázz, szedj probiotikumot, igyál sokat és pihenj.

2018. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet front miatt fertőzés szövődmény , tisztultál egy adag méreg kijött belőled , ebből sem lesz epekő . Igyál sok vizet és nyers terméseket fogyassz , a zsíros meleg és terhelő ételeket ma kerüld .
2018. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!