Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Ha már két hete véres a székletem akkor probléma van? És mitől lehet?

Már kb két hete véreset kakilok. Már megszoktam hogy véres de szerintem ez nem normális. Ennek mi lehet az oka?És komolyabb betegség is lehet? Ja és mivel mulasszam el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vér, széklet

2018. aug. 30. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Friss piros vér vagy emésztett sötét színű?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2018. aug. 30. 19:35 Privát üzenet
Ez ugye most csak kamu, mert nem tudom elképzelni hogy van olyan ember aki ha véreset űrít nem rohan kétségbeesetten a korházba.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2018. aug. 30. 19:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

itt van lefotózva -.-"

# 3/13Időpont 2018. aug. 30. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

teljesen friss piros vér! Ja és a wc papír is nagyon véres -.-"

# 4/13Időpont 2018. aug. 30. 19:52 Privát üzenet
Lehet aranyér, de lehet nagyon komoly dolog is. Menj orvoshoz, és vigyél magaddal székletmintát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2018. aug. 31. 11:54 Privát üzenet
Aranyér vagy végbélrepedés a legvalószínűbb. Nem akarlak ijesztegetni, de a legrosszabb eset a rosszindulatú végbéltumor. Nézesd meg orvossal!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2018. aug. 31. 15:51 Privát üzenet
Irány az orvos! A lehető leghamarabb! Sürgős!!!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2018. szept. 6. 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Magánorvoshoz elmentem adott időpontot egy héten belülre. Ma megvolt a kolonoszkópia orvosom szerint rosszindulatú vastagbéldaganat és szövetmintára várok még akkor lesz biztos addig reménykedek hogy az orvos rosszul ismerte fel!. MOST MIT TEGYEK HA TÉNYLEG RÁKOS VAGYOK???!!! 36 évesen meg fogok halni????!

# 8/13Időpont 2018. szept. 6. 20:23 Privát üzenet

Szövetminta nélkül ez őrült merész kijelentés.

És tényleg csak akkor lesz biztos.

Ne gondolj a halálra, te fiatal vagy, meggyógyulsz.

Biztos ezt mondta a doki egyébként? Nem te értetted félre? Gondolom maszekban csinálták a kolonoszkópiát tehát el voltál bódítva, nem emlékszel a vizsgálatra, vagy csak foszlányokra.

Szóval mit mondott pontosan? Nem csak annyit mondott hogy polip, ami rosszindulatú is lehet, ha nem veszik le?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2018. szept. 6. 22:19 Privát üzenet
Mi újság veled kérdező?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jan. 13. 21:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete a székletem és verzik a fenekem help?
Nagy dolog után véres a székletem (élénkpiros), olyan lesz a papír is. Mennyire lehet nagy a probléma? Milyen orvoshoz menjek?
Nyákos a székletem egy ideje és az alhasam is fáj. Sűrűn járok wc-re. A Salvus gyógyvíz jó esetleges bélgyulladás kezelésére? Vagy tudtok esetleg olyan szert, ami jó a...
Az a problémám hogy 4-5 naponta járok wc-re. A hétvégén is hashajtó kúrát tartottam mert máshogy nincs székletem. Mi lehet a probléma?
3 napja nincs székletem, mert meg vagyok fázva és nem eszek eleget. Lehet ebből valami probléma?
Az probléma ha szinte rendszeresen sárga színű a székletem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!