Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha már két hete véres a...

Ha már két hete véres a székletem akkor probléma van? És mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már kb két hete véreset kakilok. Már megszoktam hogy véres de szerintem ez nem normális. Ennek mi lehet az oka?És komolyabb betegség is lehet? Ja és mivel mulasszam el?

2018. aug. 30. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Friss piros vér vagy emésztett sötét színű?
2018. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez ugye most csak kamu, mert nem tudom elképzelni hogy van olyan ember aki ha véreset űrít nem rohan kétségbeesetten a korházba.
2018. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


itt van lefotózva -.-"

2018. aug. 30. 19:51
 4/14 A kérdező kommentje:
teljesen friss piros vér! Ja és a wc papír is nagyon véres -.-"
2018. aug. 30. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aranyér, de lehet nagyon komoly dolog is. Menj orvoshoz, és vigyél magaddal székletmintát.
2018. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Aranyér vagy végbélrepedés a legvalószínűbb. Nem akarlak ijesztegetni, de a legrosszabb eset a rosszindulatú végbéltumor. Nézesd meg orvossal!
2018. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Irány az orvos! A lehető leghamarabb! Sürgős!!!
2018. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz elmentem adott időpontot egy héten belülre. Ma megvolt a kolonoszkópia orvosom szerint rosszindulatú vastagbéldaganat és szövetmintára várok még akkor lesz biztos addig reménykedek hogy az orvos rosszul ismerte fel!. MOST MIT TEGYEK HA TÉNYLEG RÁKOS VAGYOK???!!! 36 évesen meg fogok halni????!
2018. szept. 6. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Szövetminta nélkül ez őrült merész kijelentés.

És tényleg csak akkor lesz biztos.


Ne gondolj a halálra, te fiatal vagy, meggyógyulsz.


Biztos ezt mondta a doki egyébként? Nem te értetted félre? Gondolom maszekban csinálták a kolonoszkópiát tehát el voltál bódítva, nem emlékszel a vizsgálatra, vagy csak foszlányokra.

Szóval mit mondott pontosan? Nem csak annyit mondott hogy polip, ami rosszindulatú is lehet, ha nem veszik le?

2018. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező?
2019. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!