Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » WC-zés után hogyan szoktatok...

WC-zés után hogyan szoktatok megtisztálkodni?

Figyelt kérdés
Állítólag már a török janicsárok is egy bőrtömlőben mindig hordtak magukkal annyi vizet, amivel a WC-zés után meg tudtak tisztálkodni. Nem tudomigaz-e ez az értesülés. Pl sok helyen adott az úgynevezett bidé, míg ahol ez nem elérhető, ott elmennek a WC-zés után zuhanyozni a zuhanyfülkébe, de nem állnak be alá teljesen hanem csak féloldalvást. Megint mások a fürdőkád szélén ülve egyensúlyoznak. Egyes fürdőszobákban van felszerelve úgynevezett "gumicsizma-mosó" csap, ami alacsonyabban helyezkedik el, mint egy normál csaptelep és nincsen alatta mosdókagyló, csak egy lefolyó. Ennek másodfunkciója lehet a fenci tisztán tartása is. A magyar vidéket járva hallottunk már lavórt, kisdézsát, vagy mosdótálat applikáló házi módszerekről is. Aztán ott vannak az úgynevezett nedves intim törlőkendők, amiket katonák is használnak. Ezek vízhatlan csomagolásban lévő oldattal átitatott papírtörlők. Megint mások egyszerűen a hagyományos WC-papíros törlés után egyszerűen felhúzzák a nadrágot és már mennek is dolgukra. Nos, szerintetek melyik módszer az üdvözítő, nálatok melyik vált be? Esetleg egyéb eljárásmódról is beszámolhattok.

2018. aug. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Papírral kitörlöm.


Normális székelés esetén 10/9 nincs szar a seggemen, mert nem "kenődik".

2018. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a füzetlap/újság papírt kihagytad


mi a wc papírt használjuk


ismerek olyan családot is aki csináltatott bidé t de nem használják, inkább maradtak a wc papírnál

2018. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pár éve rátaláltam a nedves törlőkendőre, azóta - ha épp nem fogyott el - mindig használom, ha nem lenne szükséges is már hozzászoktam h a végén áthúzom.

ha meg durvább a helyzet akkor egyensúlyozok a kád szélén aztán csapatom zuhanyrózsával:D

2018. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lapulevéllel kitürlöm
2018. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát volna még ugye a WC-kefe...
2018. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy időzítem, hogy utána mindig zuhanyzom. Pl reggel megyek wc re és utána zuhanyzom
2018. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végre egy normális ember
2018. szept. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!