Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyelvzsibbadàs lehetséges okai?

Nyelvzsibbadàs lehetséges okai?

Figyelt kérdés

Persze utána néztem neten, és már csak az agydaganatra gondolok. Nem is biztos, hogy zsibbadàs, nem tudom megfogalmazni, csak úgy érzem, hogy egyáltalán van és furcsàn tartom..beszéd közben gyakran zavaró, nem úgy jönnek ki a szavak ahogy szeretném.

Nem rég szakítottam, alig eszem és lelki okokra gyanakszom. Szerintetek?



2018. szept. 3. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, stressz ezek okozhatják.
2018. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen vitamin? A stressz egész biztos jelen van
2018. szept. 3. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
B-vitamin esetleg, de ezt okozhatja egy rossz fog vagy valami fertőzés,gyulladás a szádban pl:íny gyulladás,szuvas fog,fogkő. Vagy cukorbetegség. Háziorvoshoz elkéne menned.
2018. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szorongás is okozhat ilyet, plusz olyan érzésed is lehet, hogy nincs nyálad.Nekem van néha szorongásos időszakom,mikor sok stressz ér.Ilyenkor szedek B vitamin komplexet,magnéziumot,omega3-at,segít.Másnak ilyenkor jön a frontin,de én azt kihagyom.Akkor már inkább a valeriana vagy valamilyen gyógynövényes cucc.A citromfű tea is jó,de azt rendszeresen kell inni,egy-egy tea nem csinál semmit.

Nézz utana a szorongás tüneteinek,nekem mikor van, más tünet is befigyel: ég az arcom,olyan mintha hőemelkedésem lenne,vagy meg se szólalok,vagy szófosásom van,a pulzusom is magasabb,levegővétel szaporább,kihat az emésztésemre is,nem vagyok éhes... csak azért említem,mert más is okozhat nyelvzsibbadást,de írtad,hogy milyen helyzetben vagy,ezért én szorongásra gyanakszom.

2018. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kávézó?
2018. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Nőknél gyakori, a sok fecsegéstől van.
2018. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szorongàsos tünetek megvannak és mostanában alig eszem
2018. szept. 4. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!