Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Mikor fog...

Mit csináljak? Mikor fog elmúlni ez a szar érzés? Gyógyszermegvonás. Mikor múlnak el ezek az utóhatások, mellékhatások? Egyik pillanatról a másikra hagytam abba, mert a hatása is elég kellemetlené vált. Szédültem, gyenge és zavarodott voltam.

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja kezdtem el szedni imovane-t,ataraxot,tiapridalt. Egyre magasabb adagok kellettek a várt hatáshoz ezért egyre jobban előjöttek a mellékhatások.Szédülök, izzadok,(ver a víz)hányinger,fejfájás,hasmenés,gyengeség, alvászavar,hangulatingadozások,szorongás,rossz közérzet,depresszió,üres az agyam,úgy érzem mintha áramütés érte volna az agyam.Borzasztó érzés. Aki járt már hasonló helyzetben vagy van vele tapasztalata kérem segítsen.Két napja nem szedtem be semmit.

2018. szept. 5. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Semmiképp ne próbálj itt megoldást keresni.

Irány az orvos. Ez nem játék.

2018. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igen..orvos írta fel a pszichiátrián.Elegem van a szaros gyógyszerekből, orvosokból.Eredetileg drogfüggőség miatt kaptam ezeket a szereket. Csak aztán teljesen elbaszta az életminőségemet még jobban mint anno a kábítószer. A kérdés az, hogy aki volt már hasonló helyzetben, annak mikor múltak el ezek a szar hatások. Mikor ürül ki ez a fos? Esküszöm ezeket kéne betiltani.
2018. szept. 5. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
nem szabad hirtelen megszakítani a kezelést, csak fokozatosan szabad változtatni az adagot
2018. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vettem fél liter vodkát. Megittam 4 felest elmultak a panaszok.
2018. szept. 5. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
gratulálok
2018. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Helló, a kiürülés kb. 1-2 hét. A legjobb az lenne, ha keresnél egy szenvedélybetegek alacsonyküszöbű vagy közösségi ellátását, ők gyógyszer is segíthetnek maximális diszkréció mellett. Nem lesz sétagalop a dolog, de menni fog! (Mondjuk az alkoholt nem ajánlom tompításra, mert annak meg ugyan ez lesz a vége..)
2018. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szenes43 ***** válasza:
A drogot felcserélni alkoholra? Az alkohol is drog,csak szabadon hozzájuthatsz. Szerintem mind kettő személyiség romboló de szabad akarattal rendelkezünk.
2018. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem megyek szenvedélybetegek csoportjába. Szerintem semmit sem segít.Eddig mindig meg tudtam állni, hogy ne drogozzak amikor betelt a pohár.Most is betelt.A gyógyszer is drog csak ennek fizikai és lelki elvonási tünetei is vannak.Dögöljenek meg a pszichiáterek.Egyszer bezártak a pszichiátriára több hétre kényszerelvonóra azóta minden ilyen szemétládát szemközt köpnék meg agyon verném őket.Nagyon megalázóan és lekezelően beszéltek és bántak velem, mind a pszichiáterek mind az ápolók.Mostanában rendeződött amúgy.Hétvégén toltam egy full on-t.Lsd,speed,bogyó ez aztán amikor elmúlt úgy lefrásztott, hogy csak letettem a fejemet a párnára és abban a pillanatban elaludtam.Az ital egyáltalán nem jó, mert utána nagyon nagyon súlyos másnaposságot és depressziót okoz.Egy pohár vizet is kihánytam.Hétfő óta az étvágyam is jó, suliba is voltam,a többiekkel társalogtam, el tudtam menni az uszodába is.Szauna,termál víz,pezsgőmedence.Na hát ez is jót tett, mert ezután is jól elfáradtam. Annyi emberek, hogy akinek ilyen baja van az ha nem is így,ahogy én, de mindenképpen tegye meg a napi teendőit,foglalja el magát és próbáljon meg vagy welnessezni vagy valamilyen sportot végezni amitől elfárad a szervezete. Még ha csak egy kicsit is megy akkor is. Ha pedig egyáltalán nincs erő edzeni akkor a termálba csak el lehet menni.Vitaminokat, magnéziumot, kalciumot,béres-cseppet lehet szedni a túlzott remegés és idegesség ellen.Folyadékra figyeljetek, mert én pl nagyon sokat izzadtam meg kiszáradtam. Azért írtam ezt le, mert látom senki még csak hasonló helyzetben sincs itt hogy válaszoljon vagy nem jut el odáig, hogy egy kérdést kiírjon.
2018. szept. 11. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, aa bennfekvős pszichiátrián úgy bánnak az emberrel mint egy darab xarral és ráadásul félrekezelik ha szocfóbiával és pánikbetegséggel megy be az ember. ezek szerint a drogosokat is.


ezért járok járóbeteg pszichiátriai ellátásra, már sokkal jobban vagyok és egyre kevesebb gyógyszer kell

2018. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok! Nem azt mondtam, hogy menj el egy csoportra, hanem hogy vegyél igénybe valamilyen szociális szakembert. A két ellátási forma pont azért van, hogy segítsenek a lelki függőséged kezelni. Hogy könnyebb legyen lejönni. Mindkét ellátás maximális diszkréciót biztosít, és egyikben sem fektetnek be zárt osztályra egy pszichiáterhez.
2018. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!