Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan közeledjek, nyissak...

Hogyan közeledjek, nyissak felé hogy kívánja a masszázst?

Figyelt kérdés
Régebben többet masszíroztam a barátom de egy ideje nem szokta hagyni. Mindig azt mondja hogy faradt vagy pohenne de ugy gondoltam hogy ilyenkor pont jol esne. En meg alapbol szeretem masszirozni es nem tudom hogyan aljak neki a dolognak hogy ne legyen elutasito... szerintetek?
2018. szept. 18. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak amolyan kibúvók a párod részéről. Valami más oka lehet, ami miatt már nem szeretné a masszázst. Szerintem beszéljetek a dologról nyíltan, mindig az a legcélravezetőbb megoldás. Kérdezd meg, mi az oka, mit csinálj esetleg másképp. Ha neked ez fontos, mondd meg neki. És hogy szeretnéd úgy csinálni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2018. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!