Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol erzem igy magam?

Mitol erzem igy magam?

Figyelt kérdés
Ebbe a honapban vegig kisertek rzek a tunetek. Eleinte mell fajdalom majd hasigorcs menzesz jellegu de nem volt meg ott az ideje. Aztan fokozatosan jonnek hozza olyanok hogy allando fatadtsag alig van elet energiam, folyamtosan ennek valamit de tobbnyire edesseget akkor eros emelyges-hanyinger de minden nap!! Eros huvelyi folyas es hamarosan megkellene jonnie a menzeszemnek is kb egy heten belul.
2018. szept. 19. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség nem lehetséges?
2018. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ööö.. igazabol nem tudom mivel van ugy az utobbi honapokban hogy megszakitassal vedekezunk egyszer sem elvezett belem.. igy is lehetek terhes?
2018. szept. 19. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, így is lehetsz terhes. De lehet a menzesz előjele is. Azt nem írod, hogy máskor szokott e előtte ilyen tüneted lenni.

Egyébként fáradság a magnézium hiány miatt is lehetséges. Van egy táblázat, amiben benne van, ha pl csokit kívánsz, mi hiányzik a szervezetedből, és stb...

2018. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szokott pms em lennibde nem egeszhonapban es nem ezek hanem menzesz elott egy hettel es inkabb csak a hangulatom valtozik. De most sok minden valtozott. Meg a vilagra is maskent tekintek mintha bolcsebb lennek sokszor meg is lepodok sajat magamon. :) de ez az orokos emelyges ami a legjobban zavar. Eleinte azt hittem valami virus de ennyi ido alatt mar tul eshettem volna rajta..
2018. szept. 19. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!