Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Ez mire utalhat?

SOS! Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves középiskolás vagyok általában 7-8 órám szokott lenni. Az iskolakezdés óta gyakran tapasztalom hogy rámjön a szédülés olyan formája hogy nem az egyensúlyommal küszködök hanem olyan zavaros olyankor minden. Kétnaponta a fejem is szokott fájni meg ilyen nyomásszerűt érzek a fejemben. Pár napja azonban inkább azt vettem észre magamon hogy nagyon feszült ideges vagyok pedig a családi, iskolai életem nagyon jo tök jó arcok az osztálytársaim, szóval ezért is félek mert amikor ez a fedzengés rámjön egyszerűen majden elkezdek sírni amikor egyedül voltam otthon akkor sírtam is rendesen gondolkoztam már azon is hogy depressziós vagyok merr még a legelején biztos voltam benne hogy valami betegség van a háttérben de egyre kezdem azt hinni hogy ez pszcihés lehet. Írjatok létszi merr nagyon tanácstalan vagyok. Azt még kifelejtettem hogy elég gyakran azt tapasztalom hogy nem tudok koncentrálni például amikor tanulni kellene meg ilyen zavarosan csak.

2018. szept. 30. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Van háziorvosod, látogasd meg!
2018. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még azt is kifelejtettem hogy nem voltam vele semmilyen orvosnál és hajlamos vagyok rá meg az osztálytársaim is azt mondták hogy csak beképzelem magamnak ezeket a tüneteket de akkor mi a megoldás hogy elfelejetsem végre?
2018. szept. 30. 11:31
 3/7 A kérdező kommentje:
A szüleim mindig csak azt mondják hogy ne hidztizzek meg hogy igyak sokat és jobb lesz
2018. szept. 30. 11:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és ami a legfontosabb hogy fáradtabbnak érzem magam estére a kelleténél és gyakran volt olyan is hogy éppen csak az elájulás szélén boltam
2018. szept. 30. 11:35
 5/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp el kéne menned orvoshoz!
2018. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos! Mindig a szervi betegség kizárása az első! Csak utána lehet lelkire gondolni. Egy alapos kivizsgálás kell, de ez akár egyszerű vérnyomásprobléma is lehet. És persze aludj naponta 8,5 órát.
2018. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen tünetei vannak a pánikbetegségnek.
2018. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!