Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet kilábalni a...

Hogyan lehet kilábalni a depresszióból?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ki lehet?? 10 éve, hogy ebben szenvedek...vannak jobb és rosszabb periódusok... de alapvetően gyűlölök élni... minden nap kínszenvedés... Dokinál voltam...adott nyugtatót...ennyiben kimerült a tudománya.
2010. jún. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösd le magad ,próbálj teljesen új dolgokat csinálni ,sportolsz ?
2010. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik h. valaki 10 éve depressziós legyen! Esetleg bipoláris. Olyankor hol nagyon lent van az ember, hol a mennyben. A periódusok több hónapig fent állhatnak.

Pszichiáternél voltál már? Milyen nyugtatót szedsz?

2010. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani hogy foglalkozz azzal amit szeretsz.(többet mint eddig).Én is így voltam de amit szerettem azzal foglalkoztam.És végül csak jó lett.De nem fog sose elmúlni teljesen.Ha rosszabb időszak jön az életedbe akkor újra rád fog jönni valamennyire.
2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 22 éve vagyok depis változó periódusokkal. Sajnos meg kell tanulnod élni vele és el kell fogadnod, hogy "beteg" vagy /mert ezt betegségként kezelik /.Nagyon nehéz de élni kell ha így, akkor így. Én is megjártam már minden létező tudományos kezeléseket de nem mindig sikerrel. Magadnak is kell segítened magadon. Nem hagyatkozhatsz az orvosokra, mert ők nem érzik azt amit te. Próbálj meg talpon maradni és ne ezen agyalni, mert tényleg véged lesz! Én gyakorlott vagyok már és tudom, hogy min mész keresztül!!Tényleg nem egyszerű de van megoldás csak akarni kell gyógyulni.
2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!