Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnék energikusabb,...

Mitől lehetnék energikusabb, pozitívabb, jobb kedvű nappal is nem csak az esti órákban?

Figyelt kérdés

Napközben, főleg reggel nagyon nem bírom az embereket, mindenkire ideges leszek. Hétvégén is sokáig ébredés után azért nem megyek le a családhoz reggelizni mert minden apróság képes felbosszantani.

Egész nap fáradt vagyok pedig 8-9 órákat alszok. Este fele 7-10 óra között már sokkal energikusabb vagyok. Pozitívabb, ha akkor találkozok emberekkel sokkal közvetlenebb, kedvesebb tudok velük lenni. Nincsenek olyan gondolataim sem, hogy biztos rosszat gondolnak rólam, ez nappal gyakran előfordul.


Mi lehet a bajom? Más is szokott még így lenni?

Fáradtság ellen tudnátok valamit ajánlani? Esetleg valami vitamin?

18L



2018. okt. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reggel alapvetően mindenki morcosabb, de ki tudja. :D


A sportot tudom ajánlani, a mozgással rengeteg feszültséget le tudsz vezetni és fizikailag is elfáradsz, nemcsak lelkileg.

2018. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igyál redbull-t és dobj be egy sinckers-t, meglátod, hogy felpörögsz és a kedved is jobb lesz.
2018. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ki az életedből a glutént. Hallgatnak róla, mint a sír, de az az igazság, hogy a legnagyobb egészséggyilkos.
2018. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!