Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fájdalomtól lehet...

Állandó fájdalomtól lehet valaki impotens?

Figyelt kérdés
Évek óta fennálló lábfájdalmam van, ami kihalt a szerelmi életemre.Az elején még kívántam a barátnómet,de mára a barátnőből lett feleségemet kezdem elhanyagolni.Pedig imádom stb. A merevedésemmel is gondok vannak :(. SZERINTETEK MI A KIÚT Ebből? Irassak fel gyógyszert a dokinál? Nem látok kiutat.

2018. okt. 13. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Évek óta tartó lábfájdalom? Már rég ki kellett volna vizsgáltatnod. Igen, ez okozhat pocsék szerelmi életet. Dohányzol? Lehet, hogy érszűkület miatt fáj a lábad. persze ez csak teória, de orvosi kivizsgálás mindenképp kell! A doki pedig eldönti elég-e rá gyógyszer, vagy netán valami más.

Szóval van kiút, de neked is tenned kell érte.

Szurkolok! :)

2018. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A láb az menthetetlen. Az ország legjobb sebésze 3x vágott fel.Állandó gyulladás van az achillesben. Megoldás nincs rá.5 évem és vagy 2 millám van benne a gyógymódkeresésben.
2018. okt. 13. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Állandó gyulladás? Annak pedig valamilyen okának lennie kellene. Értem én, hogy felvágták meg minden, de ilyenkor az okot kellene megkeresni, mert valami csak okozza. Igaz, én nem vagyok orvos, csak egy mezei ápolónő...

Az erek vannak begyulladva? Vagy az izmok? Góckeresést csináltak? Mert ha gyulladás van, akkor valamilyen gócnak lennie kellene ugye... elviekben.

Bocsi ha okoskodónak tűnök, csak próbálok valami megoldást keresni.

Mert el sem tudom képzelni, milyen kín lehet, ha ez állandóan ennyire fáj, hogy már az életminőséged is befolyásolja.

2018. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sebes az achillesben ínam mert a másik láb helyett dolgozott mivel az meg összenőtten kelerült hozzám :). Igazából az érdekelne hogy adnak e a dokik vényre valami kék bogyót...tudod. Kínos téma de éljen az anininmitás :)
2018. okt. 15. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha a szíveddel nincs egyébként gond - azt nem tudom, hogy a te eseted lehet-e kizáró ok - szerintem igen, adnának. Miért ne? :)

Nem kínos ez, csak a társadalmi normák tabunak tekintik. :)

Azt viszont sajnálom, hogy semmi megoldás nem ötlött fel bennem a fájós lábad miatt...

Ha állandóan fáj, az pokoli lehet. Nem csoda, ha nem tudsz a szerelmi életedre megfelelően koncentrálni.

Egészen bizonyos, ha a lábfájásod helyre jönne, nem kellene a kék bogyó sem.

2018. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Aranyos vagy.
2018. okt. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!