Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

F


Náthás vagyok, köhögök, lazam van. Egész éjjel nem tudtam aludni. Nagyon félek, hogy mi bajom lehet ettől. Idegileg kivagyok tisztára.


2018. okt. 14. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán értem. a kérdésben azt írod depreszsiós vagy, a leírásban meg hogy náthás lázas. most mivel mit csinálj?

vegyél be lázcsillapítót, pihenj, vitaminokat szedj, igyál sok folyadékot. milyen bajra gondolsz?

2018. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyi, ez minden egyszerre jön :/ nátha, láz, torok fájdalom, pánikroham, depresszió. Depressziós vagyok attól, hogy már 23:00 kor az ágyban voltam és egész 6;00 ig voltam fent, nem bírtam elaludni. Hogy miért, azért, mert kicsit be volt dugulva a fülem, és féltem, hogy reggelre erősödik, hogy be lesz meg jobban dugolva. Lefekvés előtt bevettem panadolt, mert fajt a fejem elől, hátul, és volt lazam is. Aztán reggel 6;00 kor anyukám adott algifen cseppet. Ettől kidugult a fülem, és elaludtam tőle. Bevettem lázcsillapítót, egész nap fekszem, de aludni nem tudok. Mitől lehet ez? Tönkre tesz ez engem tisztára.
2018. okt. 14. 16:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Iszok teát, gyümölcsöset, és belé teszek mézet. Fejem faj, félek, hogy mi bajom lehet ettől, hogy az éjjel nem tudtam elaludni. Fáradtnak magam nem érzem, hogy létezik ez?
2018. okt. 14. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne parázzál már ennyire. Mondogasd magadnak, hogy minden rendben lesz. Szép idő van, menj kicsit sétálni vagy igyál egy bögre nyugtató citromfűteát.
2018. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs. miért nem mész el dokihoz ha ennyire parázol?

a betegség sokmindenre képes, ne izgulj, minden okés. majd átmegy rajtad. :)

2018. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy amúgy?
2018. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!