Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibiotikum után lázcsillapít...

Antibiotikum után lázcsillapítót bevehetek?

Figyelt kérdés
Máma voltam dokinal, náthás vagyok, köhögök, hála istennek már lazam nincs. Kaptam antibiotikumot. Antibiotikum után bevehetem a panadolt? Mert fáj a fejem elől a halantékcsontomnál.
2018. okt. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan. A láz és fájdalom csillapítók (és 24 óra alatt 4 óránként 4x ismételheted) teljesen más kategória.

Sőt, C vitamint is szedhetsz!

Jobbulást! :)

2018. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
C - vitamínt is kiírt. És a fejem elől, hátul fájhat attól, hogy állandóan fújom az orrom? Mert már tegnaphoz képest jobbult az állapot, csak a fejem fáj megint.
2018. okt. 15. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a fejfájás a nátha velejárója. Ez amiatt is lehet, mert ilyenkor folyik az orr, azt is a szervezet nyálkahártyája termeli (az orr üreg bár kívülről nem látszik, elég nagy), szóval elég szmötyit termel.

Ha úgy érzed, a Panadol nem használ (mivel paracetamol tartalmú, közepes fájdalom csillapító), akkor szerezz be Algopyrint, Algoflexet, vagy a Advilt (esetleg a gyorsabb Advil ultrát). Igaz, az Advil készítmények csak a fájdalomra jók, a hőt nem viszik lejjebb. DE mivel lázad nincs, csak fejfájás, ezért javaslom a felsoroltak közül valamelyiket.

2018. okt. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!