Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehetek ennyire fáradt?

Miért lehetek ennyire fáradt?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom. Egyszerű szerelési munkákat csinálunk, forrasztunk, gyantázunk, festünk, általában ülve. Most éppen két műszakban, de volt már három és folyamatos 12 órázás is. A probléma mindennap ugyanaz. Annyira elfáradok a munkaidő végére, hogy már hazafelé a buszon elalszom és utána otthon sem igazán tudom nyitva tartani a szemem. Azt már próbáltam, hogy ha hazaérek alszom egy pár órát, után csinálom a dolgaimat. De az lett az eredménye, hogy csak másnap az óracsörgésre ébredtem fel.

Voltam orvosnál, elküldött a laborba, az nem mutatott semmi eltérést. Kávé, energiaital hatástalan. Alvás után kipihenten ébredek, nem az a baj. De ez az energikusság nagyjából a munkaidő 6-ig órájáig tart, után mintha lehúzták volna a rolót, semmi energiám sem marad. Mintha valami, vagy valami teljesen leszívná addigra. Ezen a héten szabadságon vagyok, eddig még nem jelentkezett ez az ólmos fáradtság. Valami tipp?

40/N



2018. okt. 16. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A forrasztó ónban lévő gyanta párolgása okoz álmosságot, ha túl sokat lélegzel be belőle.
2018. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van a forrasztóállomás felett közvetlenül egy 6 cm méter átmérőjű elszívó. Az lehet, hogy kevés?
2018. okt. 16. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés, főleg, ha sokat forrasztanak egyszerre. Nekem a fejem is megszokott fájdulni a gyanta gőzétől, mikor műszerésznek tanultam. Ezért sem dolgozom a szakmában.
2018. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez lehet a baj. Kb. 100 m2-en forrasztanak kb. 70-an egyszerre.


Köszönöm a választ.

2018. okt. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!