Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális ha hét hónap óta...

Az normális ha hét hónap óta fáj a hátam, gerincem? Mitől műlik el? S O S

Figyelt kérdés

Több mint hét hónapja söpröttem a havat a hosszú lépcsőnkön csak le volt fagyva. Megcsúszztam és hátrafele estem le a lépcsőről pont a gerincemre. Hirtelen zuhantam vagy négy métert de ilyen lassított felvételnek tűnt.


Aztán ráestem a gerincemre és nem kaptam levegőt. Összegömbölyödtem hogy elviseljem a fájdalmat ha kinyújtózkodtam akkor iszonyúan

fájt a hátam.


Na most szép lassan jobban lettem de hetente egyzer-kétszer mindig belémnyilal a fájdalom ott a háti csigolyáimban. Na most ha kihúzom magam fáj a hátam két pontban. Ha mély levegőt veszek megint fáj. Azt hittem elmúlik de már ez van hét hónpja.


Mi a teendő? Tegnap este annyira fájt a hátam hogy nem tudtam aludni és össze gömbölyödtem mert ha egyenesen feküdtem volna úgy éreztem kiszakad a hátam. Ilyen szúró, nyilaló fájdalomszerűség. Mi a teendő? Szedek már aspirint de nem használ annyira



2018. okt. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Augusztusi hó?


Amúgy röntgeneztesd meg.

2018. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

TÖBB MINT HÉT HÓNAPJÁT ÍRTAM!!! TEHÁT FEBRUÁRI HÓ!!!!!! AUGUSZTUS CSAK KÉT HÓNAPJA VOLT!!!!!!!


Hogy röntgeneztessem meg? Szerinted munka mellett van ijenekre időm??!!

2018. okt. 17. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, és orvoshoz kellene vele fordulnod. ha nincs rá időd, akkor ne csodálkozz, ha egy pár hónap múlva (vagy hamarabb) nem leszel már képes ellátni a munkádat se a fájdalomtól. Vagy ha még nagyobb peched van, akkor akár bénulás is lehet a következmény.
2018. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal menj el orvoshoz. Hét hónap alatt nem jutott eszedbe? Vegyél ki egy nap szabadságot, írasd ki magad táppénzre, de ez nem normális, ennek simán lehet az a következménye, hogy egyáltalán nem fogsz tudni dolgozni, ha nem mész el orvoshoz, és nem kezeli ki.

Menj el a háziorvosodhoz (egyébként általában van olyan nap, amikor munkaidő után is rendelnek), ő el fog küldeni a megfelelő szakrendelésre.

A gerincednél futnak az idegszálaid, ha azok megsérülnek bénulás lehet a vége. Ezt kapásból úgy tűnik megúsztad, de ha valami nincs ott rendben, és esetleg véletlenül (mivel nem tudod, hogy mire kell vigyáznod) rosszul terheled, még mindig lehet belőle nagyobb baj.

Azonnal menj el orvoshoz.

2018. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem 7 hónapja írtad ki hanem tegnap.

Ha meló az akadálya az orvosi kezelésnek, akkor majd a gerincsérv vagy az izomszakadás stb majd kikényszeríti.


Bocsi nem szoktam radikális lenni de ennyire egyszerűen nem lehet valaki a munka hőse, hogy bekockáztasson egy tartós egészségromlást.

2018. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!