Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek beteg vagyok?

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallottam, aki beteg az lázas. Ha nem az csak kisebb a baj.Csúnyán köhögök már régóta. -Apám is ilyen volt, szóval öröklött- Ősszel jön rám, ha a hidegebb levegőt lélegzem be. Eddig életmóddal ezt ki tudtam küszöbölni. Sál a szám elé, portán dolgoztam, fizikailag nem erőltettem magam. Most viszont nem így van. Kerékpárral járok dolgozni, sokszor kell kimennem a szabad levegőre. Reggelente majdnem megfulladok, 10 percet rászánok a mosdóban, hogy köhögjek. (szokott feljönni váladék), napközben is rám jön. Ha erőteljesebben, gyorsabban dolgozom le ver a víz. Néha furcsán érzem a hátam, DE lázam nincs!Sosem volt nagy a teherbírásom (kaptam is ezért az életben sok szidást) Utoljára rossz lett a tüdőszűrőm, de kaptam ideigleneset év végéig. Majd egy hónap múlva mehetek újra röntgenre. A család küldene orvoshoz mondják: "mire vársz ilyen köhögés mellett" Szerintetek? (nincs lázam, a köptető meg még jobban köhögtet.)
2018. okt. 23. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, beteg vagy, menj orvoshoz!
2018. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Tüdőgyulladás is lehet.

2018. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet tbc
2018. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi volt a tüdő

szűrőn ?

2018. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem dohányzol ?
2018. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen
2018. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egészséges ember nem létezik, csak rosszul kivizsgált.
2018. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom. Fiatalon viszont igen (18-28). Most majdnem 50 vagyok.

A munkahelyi tüdőszűrő eredménye: További kivizsgálás

mellkasgyógyászaton jelenjek meg. Egy hónap múlva mehetek.

Nagy baj nem lehet, mert megkaptam év végéig.

Szóval nem egyértelmű, hogy orvoshoz menjek.

2018. okt. 23. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz, nagyon súlyos. életveszélyes betegségek is lehetnek láz nélkül.
2018. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos beteg vagy ha további kivizsgálás kell. A helyedben én elmennék már holnap orvoshoz, akár magánúton is.
2018. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!