Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol vagyok allandoan gyenge,...

Mitol vagyok allandoan gyenge, faradt? Beteg nem vagyok soha evente 1x ha elkapok egy kis nathat.

Figyelt kérdés
Akarmennyit alszom mindig faradt vagyok van mikor hetvegen 12 orat alszom felkelek es alszom tovabb hetkoznap 8 orat alszok kb naponta ez sem eleg probaltam kevesebbet az maga a pokol volt eloszor arra gondoltam biztos tul alszom magam de nem.hiaba van az h mondjuk 1 hetig itthon vagyok es annyit alszok h amennyi jol esik napkozbe ugyanugy faradt vagyok. Mi lehet az oka? Vervetelen minden normalis vernyomas 100/70/55 a pulzusom igen alacsony kardiologian voltunk ra gyogyszert kellett szednem de nem hatott a mozgas sportolas inkabb jot tesz kevesebbszer ajulok el.

2018. okt. 23. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
A kor lemaradt 18/F magassag suly rendben szerintem 190/83
2018. okt. 23. 14:58
 2/3 anonim válasza:
Ez a vérnyomás és pulzus nagyon alacsony, pláne ekkora magassághoz, nem csoda, hogy elalszol, meg elájulsz. A mozgás jó módszer, de szerintem jelezd az orvosnak, hogy nem hat a gyógyszer.
2018. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jeleztuk 2r oras megfigyelot is kaptam 40 ala ha ment volna megkellett volna muteni a szivem de halistennem 45 ig ment le nagyon alacsony es a meleget ezert rosszul viselem sokszor elajulok...
2018. okt. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!