Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne unjam...

Mit tegyek, hogy ne unjam magam teljesen halálra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az elmúlt kb. egy évben teljesen kiüresedett az életem. Van egy internetes vállalkozásom, nem nagy, 14 embert foglalkoztatok jelenleg, de nagyon jó pénz van belőle, mobil app fejlesztéssel és forgalmazással foglalkozom, de többet nem írok róla, mert akkor könnyen beazonosítható lennék.


A lényeg az, hogy az elmúlt egy évben én már nem igazán dolgozom közvetlenül csak felügyelek, meg néha az adminisztratív dolgokkal foglalkozom, de igazából ezt is van aki 80%-ban megcsinálja vagy ha akarom azt is meg tudnám oldani, hogy rá se kelljen néznem semmire.


Mióta nem csinálok gyakorlatilag érdemben semmit teljesen céltalanná vált az életem, januárban a barátnőm, akivel együtt laktam külföldre ment tanulni egy két éves kurzusra, akivel csaltam rá két hónapra szintén külföldre ment dolgozni. Igen mondhatjuk, hogy karma meg akármi, én nem hiszek ezekben, mindenesetre így nyilván már a nők terén sem lelek semmiféle örömre, boldogságra, kikapcsolódásra.


Felkelek, eszek, zenét hallgatok, esetleg játszom a gépemen, alszok aztán másnap ugyanez előröl. Lehet, hogy sokaknak első hallásra ez egy álomnak tűnik, 2-3-10 évvel ezelőtt én is azt mondtam volna, bár megtehetném ezt, de egy idő után rendkívül unalmas tud lenni, hogy egyszerűen a saját házam rabja vagyok. Nyilván kimozdulok amíg lemegyek bevásárolni, de kb. ennyi. Utazni nem akarok, ahova el akartam jutni már eljutottam nem is egyszer, de nem mellesleg az utazást is csak nyűgnek meg kínnak tartom, főleg azt a részét mikor 8-10-15 órán keresztül repülőn kell ülnöm. Dögunalom.


Volt már rajtam kívül bárki hasonló cipőben? Ha igen, hogyan sikerült kilábalni ebből az egészből? Mert én teljesen tanácstalan vagyok és attól tartok, hogy ennek hosszú távon nem lesz jó vége. Egyszerűen annyira be vagyok fordulva, hogy tényleg ötletem sincs, hogy mit lehetne kezdeni az életemmel. Nincs semmi pszichés vagy mentális betegségem, soha nem is volt, de nyilván nincs ez így jól.



2018. okt. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"Volt már rajtam kívül bárki hasonló cipőben? "

A lekvárok a kamrapolcon.

"Nincs semmi pszichés vagy mentális betegségem"

De lesz, ha így folytatod.

"hogy sikerül kilábalni ebből az egészből?"

Értelmes emberhez, felnőtt férfihoz méltó munkát keresel, aminek nap mint nap nekifeszülsz és ez erősít, éltet.

Csalsz a munkában, csalsz az emberi kapcsolatokban - ugyan miért lenne értelmes emberi élet ez?

------------------------------------------------------

Fizikai munka javallott.

[link]

2018. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csalok, sem a munkában, sem pedig az életben.
2018. okt. 25. 11:07
 3/3 anonim válasza:

- Bővíteni a cég profilját

- Vállalj esetleg a jelenlegi mellett másik állást, az informatikában lehet akár távmunkában is dolgozni otthonról

- Sportolj valamit, akár az is tud a napi rutin részévé válni

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!