Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen immunerősítőt ajánlotok?

Milyen immunerősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerencsére egészséges vsgyok, de nagyon keveset tudok mozogni a munkám miatt, az étkezésem elég kaotikus, és alapból vékony vagyok. Voltam teljes vérképen, pajzsmirigy vizsgálaton, minden rendben van. De sheretnék hízni, illetve pótolni azokat a vitaminokat/ásványi anyagokat, amiket nem viszek be megfelelő mennyiségben. Mit ajánlotok? Azt hallottsm, a Béres Csepp egy ideje már semmit se ér. Akkor mi lenne jó?
2018. nov. 2. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy a Béres Csepp semmit sem ér???


Szerintem a mai napig a legjobb immunerősítő és általános erőnlét erősítő cucc a piacon.

Ráadásul jó étvágyat csinál és könnyen lehet tőle hízni is.

2018. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy amióta az örökös viszi a céget, le van "butítva", és tény, meg lehet nézni, hogy kevesebb dózis van benne mindenből. Illetve ugye vitamint nem tartalmaz, csak ásványi anyagokat, de olyan kombinációban, ami miatt egyik nem engedi felszívódni a másikat. Aloe Vera gélen gondolkozom még, mert az 100%-ig természetes. Ez lenne a fő cél.
2018. nov. 2. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elhinni, pláne nem amit a neten írnak.

Nekem segített a Béres csepp.

Vegyél 1 üveggel, olyan 1200-1500ft között mozog és ha nem válik be akkor nem marad felesleges 3 üveged, de szerintem tuti beválik.


Én mellette hol vitamin pezsgőtablettát vagy supradyn-t szedek.

2018. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Azt tudom, hogy a vas felszívódása érdekében C-vitaminnal együtt kell bevenni, de mellette akkor ezek szerint nyugodtan szedhetek más multivitamint is? Nekem a Supradyn nem jött be, még keresgélek.
2018. nov. 3. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!