Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétvégente, mikor tovább...

Hétvégente, mikor tovább alszok, miután felkelek rossz a közérzetem, ami amúgy hétköznap mikor nem alszom ki magam akkor nem jelentkezik, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Hétvégente vagy az olyan napokon mikor tovább alszok akkor egész nap szörnyrn rossz a közérzetem és minden alap dolgon,hülyeségen stresszelem magam,amin amúgy nem szoktam,miért van ez,vagy hogy lehetne ezt elkerülni?
2018. nov. 6. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek,az olyan napokon mikor kipihent vagyok.
2018. nov. 6. 12:10
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom, ez nálam is így van
2018. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom az okát, de nálam is ez a helyzet. Ilyenkor levert vagyok, kisebb mozgásra is melegség önt el és izzadok. Mindig megbánom amikor kialszom magam.
2018. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 drone92 válasza:
Hasonlóképp vagyok én is, ha sokat alszom, akkor minden apró kis ügyön felhúzom magam, idegeskedni kezdek. Ennek több oka is lehet. Nekem a 6 óra az optimális alvási idő egyhuzamban, így 26 évesen. Ha csak egy órával kevesebbet alszom, mert mondjuk reggel 5 órakor ordít az ébresztő, tünés dolgozni akkor egész délelőtt olyan vagyok mint egy zombi. Ha többet tudok aludni, pl hétvégén volt hogy 10 órát is, akkor bűntudattal kelek fel, pl nem maradt fél napom sem sötétedésig, hogy elintézzem a teendőimet, megint csúszik az egész. Próbáltam Magne+B6 tablettákat szedni, egy hét után érezhetően helyrerázódtam, mintha kicseréltek volna, de a délelőtti zombiérzet érezhetően megmaradt. Viszont alig akad pár dolog amin felkúrom az agyam. Szerintem próbáld ki a Magne+B6 Retard étrendkiegészítőt, nekem bevált.
2018. nov. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!