Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem, hogy a stressz...

Úgy érzem, hogy a stressz egyszerűen felőröl a mindennapokban. Mit tegyek? Volt már valaki közületek hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sose viseltem jól a stresszt, bár általában sikerült leküzdenem egyedül, de most egy nagyobb megpróbáltatás előtt állok a hivatásombam, és a stresszintem eddig még ismeretlen csúcsokat döntöget, de olyannyira, hogy már testi tüneteim is vannak, gyakorlatilag folyamatosan fáj a gyomrom, a fejem és hihetetlenül gyengének érzem magam. Rosszul alszom, folyamatosan az jár az agyamban, hogy, ha nem sikerül mi lesz, folyamatosan hibákat találok, és rögtön rágörcsölök a megoldására. Ezzel kelek, ezzel fekszem gyakorlatilag.

Nem bírom sehogy sem leküzdeni a rengeteg negatív gondolatot, de senkivel sem tudom megosztani, ha megpróbálom, akkor a családtagjaim rögtön elkönyvelnek hisztisnek, és gyakran megkapom, hogy már megint miért kell elrontanom mindenki hangulatát a hülyeségeimmel, úgyis mindig sikerül, csak rinyálok stb. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy nem mondom nekik, de én hülye mindig elgyengülök és megpróbálom, hátha valaki meghallgat. A munkahelyemen a kollégák segítőkészek, de ezt nem akarom rájuk zúdítani, hiszen nem az Ő problémájuk, így is sokat segítenek nekem, mint pályakezdőnek.

Fogalmam sincs mit csináljak...gondolkodtam kineziológus felkeresésén, egy ismerősöm tudna jót ajánlani, de egyszerűen nincs rá keretem, pedig érzem, hogy egyedül már egyre nehezebben bírom.



2018. nov. 11. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakit keres akinek elmondhatod, nem kell szakember, csak ne kelljen így elfojtanod.
2018. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

váltani kell . korlátozva érzed magad a szabadságodban és emiatt felemészt a stressz

íme a lélek 4 fő törvénye

az irányítás törvénye

ok okozat közt összefüggéseket meglátni

hinni magunkban

megfelelő célokat elvárni magunktól és azokat teljesiteni

2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugtató gyógyteák, vitamin, nekem mondjuk a Nervenpflege gyógynövényes nyugitablettát ajánlották még.
2018. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondok 3 vésztechnikát

menj vele szembe 1

kettő gondolj a csendre érezd a csendet, az meg fog nyugtatni

3 autogén tréning

2018. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha külső ok, okozza a stresszt, akkor ha gyógyszereket szedsz rá, csak visszafojtod, ami elemei erővel fog újra és újra kitörni.


A futás egy hatékonyabb módszer a stresszhelyzetekre, mert evolúciósan megmaradt, hogy amikor veszélyben voltunk valami elől rohanni kellett legtöbbször, és ilyenkor ezek jönnek elő.

2018. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!