Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szorongás lenne?

Ez szorongás lenne?

Figyelt kérdés

Nem azt akarom,hogy bárki elkezdje mondani,hogy honnan tudnátok meg menjek orvoshoz. Nem várom el,hogy bárki tudja,csak ha esetleg van ehhez gondolatotok azt szívesen meghallgatom.

Csak szimplán az érdekelne,hogy az nevezhető-e a szorongásnak,amikor például azt érzem,hogy nehezebb levegőt vennem,nagyon rossz a kedvem és nem tudom leírni az érzést,de belül érzem magam nagyon rosszul. Általában este jön rám és ilyenkor,ha egyszer rám jön,onnantól nem lesz jobb kedvem.

Volt olyan,hogy akkor is éreztem amikor valami olyat kellett csinálnom amihez már nagyon nem volt kedvem és csak a végét vártam már.

Egyébként,akkor is van,hogy ezt érzem,amikor hosszabb ideig nem találkozok vagy nem megyek el sehova a barátaimmal,főleg nyáron fordul elő. Illetve ilyenkor étvágyam sincsen.

16 éves lány vagyok.



2018. nov. 13. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Depresszió.
2018. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább depresszió, de attól is lehetnek szorongásos tüneteid.
2018. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha ér komolyabb stressz az is okozhat szív körüli fájdalmakat. Szorító érzést, vagy olyan jellegűt, mintha "valaki ülne mellkasodon" Ugye a keringés és a légzés nagymértékben összefüggő életfunkciók. Ha az egyiknek baja van, a másiknak is lesz ill. fordítva. Én megnézetném kardiológussal magam a helyedben, csináltatnék EKG-t, ilyenkor ha van otthon vérnyomásmérő mérném. Vagy számolnék pulzust.


Elvileg fiatal vagy, hogy ilyen bajod legyen, ha nem fordult elő magas vérnyomás, szívinfarktus, magas koleszterin szint a családban.


Én először ezt zárnám ki, utána gondolnék másra.


Lehangoltságot, fáradékonyság okozhat melléktünetként tejfehérje érzékenység vagy glutén érzékenység is.

2018. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!