Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki használt már endogol...

Valaki használt már endogol béltisztitó folyadékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehetőleg gyors válaszokat várnék hisz elég sürgős lenne.A mai nap során el kezdtem alkalmazni az endogol nevű béltisztitó vízben oldható port,de hányok tőle, kiszáradt a torkom és elégé ellenkezik a hasam is vele görcs és hasonló formátumban. Ez normális, esetleg valami tudna enyhíteni ezen a szörnyű hányingeren bár?? ( cerukal gyógyszert szoktam általában szedni hányinger ellen, de most nem igazán mertem be venni azt sem...)
2018. nov. 15. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Állj le ezzel.


A szervezeted nem tudja befogadni és így dobja ki magából. A belet nem kell tisztítani mert önmagát tisztítja, egy egészséges szervezetnek ezekre semmi szüksége nincs. Normálisan kell táplálkozni, sok rostot, ha meg tényleg probléma van, akkor orvoshoz kell fordulni aki tanult ember, ért hozzá és normális kezelést ad ha tényleg szükséges.


Ezekben a magazin kúrákban nem szabad hinni mert csak a pénzt szedik be, a magazinok reklámozzák az ilyen gyártócégeket hogy a termékeiket minél többen megvegyék.


Ha annyira a beledet akarod tisztítani akkor szűztea fogyasztását javaslom.

2018. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem önszántából csináltam, maga a fő orvos írta ki hisz vastagbél tükrözésre kellet mennem másnap. Nyilván nincs szükségem bél tisztításra, és egészségesen étkezem, emelett nem is csinálnék ilyet h jobb legyen az alakom, így is sovány vagyok. De azért köszi a választ :)
2018. nov. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!