Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mit tehetek ha rossz alvó vagyok? Minden zajra felkelek 😣

2018. nov. 19. 10:32  Privát üzenet  

A válaszok

lefekvés előtt pár órával hallgathatsz nyugtató zenéket

ihatsz teákat is (pl citromfű & macskagyökér)

közvetlen elalvás előtt nyomathatsz meditációt

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. nov. 19. 10:56 Privát üzenet
EagleHUN nevű felhasználó válasza:

- A füldugót próbáltad már?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. nov. 19. 11:52 Privát üzenet

A fény is nagyon fontos tényező hatására olyan anyagokat termel szervezetünk amitől felébredünk!

# 3/8Időpont 2018. nov. 19. 11:53 Privát üzenet

Gondoltál már arra hogy nem vagy elég fáradt?

Van fizikai és szellemi fáradtság is, hogy jól aludj mindkettőre szükséged van!

Tehát ha pl szellemi munkát végzel akkor valami sporttal edzéssel egészítsd ki és csak ezután jöjjön a vacsora a fürdés és lefekvés kombó.

Ha fizikai munkát végzel, szellemivel egészítsd ki pl rejtvényfejtés, kártyázás, sakk, stratégiai játék...stb...

# 4/8Időpont 2018. nov. 19. 11:56 Privát üzenet

Off:"Minden kis zajra felébredek":

https://www.youtube.com/watch?v=kQ1GyI4u0bs

Ez csak úgy beugrott! :D

# 5/8Időpont 2018. nov. 19. 11:58 Privát üzenet
AttilaLIX nevű felhasználó válasza:

Nemvagyok jósnő,mert kukim van,másodsorban a javaslatom csakis kipróbálást követően fogjátok elhinni. :

MINDEN mobiltelót kapcsoljatok ki éjszakára,az okostelók még igényelnek egy tiztára kimosott aluminium belsejű tejesdobozt is !!!! A tejesdoboz hetente cserélendő,mert a lezárási hajlatában az alu eltörik,és a mubilmérgezés alattomos móddal,de működik !! Ja...........és minden wi-fit is áramtalanitani igényeltetik. Ha netán gyufáskatulában éltek,a szomszédok figyelmét is fontos felkelteni,ha fiatal a szomszéd,csakis az elköltözés az,ami újbóli alváshoz fog segiteni.

Létezik faradaj kalitka,de ez csak kb 15 napig fog segiteni,eztkövetően az idegrendszered hozzászokik,és nemfog működni. Létezik pincében levő alvás,ez tök buli,csak az én veséim nembirták,kitakaróztam,és megfáztam. A pince az egyetlen elektroszmog mentes hely !

Amit tudni illik az elektroszmog mérgezésről..........nos itt mindent leirnak : [link]

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. nov. 21. 14:45 Privát üzenet

" mubilmérgezés alattomos móddal,de működik" -> mobil, alattomos módon -> amit persze nem tudod megmagyarázni hogy hogyan, mert ostobaság!

"gyufáskatulában éltek" -> Helyesírása: gyufásskatulya

[link]

De egyébként: tömblakás, panel, stb...

"faradaj kalitka" -> Helyesírása: Faraday-kalitka, [link]

Nem egészen úgy működik ahogy gondolod, lásd a cikkben és lejjebb.

"A pince az egyetlen elektroszmog mentes hely !"

Gondolod hogy ott nincs semmilyen térerő? 2-300m mély a pincéd?

"Amit tudni illik az elektroszmog mérgezésről"

Mérgezni csak kémiai anyagok tudnak!

#6 két kérésem lenne hozzád:

- Előbb tanulj meg írni és fogalmazni.

- Menj az ezotéria kategóriába az ostobaságokat leírni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. nov. 21. 17:19 Privát üzenet
AttilaLIX nevű felhasználó válasza:

Szeva előttem iró. Örülök.hogy elfogadtad a gondolataim lényegét.és igazságát!! A tény.miszerint a hibáimmal foglalkozol.nálam but emberként jelensz meg!! Az elektroszmogmérgezés sajnos valós.én mUbilmityinak hivom,sajnos a jelen csokikormány.és picikalaposok ezt igy tudják előadni. Nézd el a betűtévesztéseim.ha teis LIX-es leszel.hibàzni fogsz!!! Vagyis 59.es születésű.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. nov. 22. 08:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hétvégente, mikor tovább alszok, miután felkelek rossz a közérzetem, ami amúgy hétköznap mikor nem alszom ki magam akkor nem jelentkezik, valami ötlet?
Két sörtől már másnap rossz a gyomrom? Most már nem először fordul elő hogy két sör után másnap felkelek és egy 2 óráig eszméletlenül rossz a gyomrom, lájt hányingerrel társulva,...
Ha fényes dologba nézek (vagy csak környékére) vagy esetleg gyorsan felkelek az ágyról, stb. akkor nagyon fáj a fejem, elsötétül a kép és pár percig nem is látok. Fekete minden....
Normális, hogy minden éjszaka felkelek, akár többször is? 30/F
Azt álmodom, hogy felkelek egy álomból. Mit jelent?
Most próbálom az étrendemből elhagyni a cukrozott termékeket, de sajnos nem megy. Egyrészt nagyon kívánom, másrészt mikor reggel felkelek elég rossz a közérzetem, szédülök és...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!