Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek ha rossz alvó...

Mit tehetek ha rossz alvó vagyok? Minden zajra felkelek 😣

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

lefekvés előtt pár órával hallgathatsz nyugtató zenéket

ihatsz teákat is (pl citromfű & macskagyökér)

közvetlen elalvás előtt nyomathatsz meditációt

2018. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 EagleHUN ***** válasza:
- A füldugót próbáltad már?
2018. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EagleHUN ***** válasza:
A fény is nagyon fontos tényező hatására olyan anyagokat termel szervezetünk amitől felébredünk!
2018. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EagleHUN ***** válasza:

Gondoltál már arra hogy nem vagy elég fáradt?


Van fizikai és szellemi fáradtság is, hogy jól aludj mindkettőre szükséged van!


Tehát ha pl szellemi munkát végzel akkor valami sporttal edzéssel egészítsd ki és csak ezután jöjjön a vacsora a fürdés és lefekvés kombó.


Ha fizikai munkát végzel, szellemivel egészítsd ki pl rejtvényfejtés, kártyázás, sakk, stratégiai játék...stb...

2018. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 EagleHUN ***** válasza:

Off:"Minden kis zajra felébredek":

https://www.youtube.com/watch?v=kQ1GyI4u0bs


Ez csak úgy beugrott! :D

2018. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AttilaLIX ***** válasza:
0%

Nemvagyok jósnő,mert kukim van,másodsorban a javaslatom csakis kipróbálást követően fogjátok elhinni. :


MINDEN mobiltelót kapcsoljatok ki éjszakára,az okostelók még igényelnek egy tiztára kimosott aluminium belsejű tejesdobozt is !!!! A tejesdoboz hetente cserélendő,mert a lezárási hajlatában az alu eltörik,és a mubilmérgezés alattomos móddal,de működik !! Ja...........és minden wi-fit is áramtalanitani igényeltetik. Ha netán gyufáskatulában éltek,a szomszédok figyelmét is fontos felkelteni,ha fiatal a szomszéd,csakis az elköltözés az,ami újbóli alváshoz fog segiteni.

Létezik faradaj kalitka,de ez csak kb 15 napig fog segiteni,eztkövetően az idegrendszered hozzászokik,és nemfog működni. Létezik pincében levő alvás,ez tök buli,csak az én veséim nembirták,kitakaróztam,és megfáztam. A pince az egyetlen elektroszmog mentes hely !

Amit tudni illik az elektroszmog mérgezésről..........nos itt mindent leirnak : [link]

2018. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EagleHUN ***** válasza:
100%

" mubilmérgezés alattomos móddal,de működik" -> mobil, alattomos módon -> amit persze nem tudod megmagyarázni hogy hogyan, mert ostobaság!


"gyufáskatulában éltek" -> Helyesírása: gyufásskatulya

[link]

De egyébként: tömblakás, panel, stb...


"faradaj kalitka" -> Helyesírása: Faraday-kalitka, [link]

Nem egészen úgy működik ahogy gondolod, lásd a cikkben és lejjebb.


"A pince az egyetlen elektroszmog mentes hely !"

Gondolod hogy ott nincs semmilyen térerő? 2-300m mély a pincéd?


"Amit tudni illik az elektroszmog mérgezésről"

Mérgezni csak kémiai anyagok tudnak!


#6 két kérésem lenne hozzád:

- Előbb tanulj meg írni és fogalmazni.

- Menj az ezotéria kategóriába az ostobaságokat leírni.

2018. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AttilaLIX ***** válasza:
0%
Szeva előttem iró. Örülök.hogy elfogadtad a gondolataim lényegét.és igazságát!! A tény.miszerint a hibáimmal foglalkozol.nálam but emberként jelensz meg!! Az elektroszmogmérgezés sajnos valós.én mUbilmityinak hivom,sajnos a jelen csokikormány.és picikalaposok ezt igy tudják előadni. Nézd el a betűtévesztéseim.ha teis LIX-es leszel.hibàzni fogsz!!! Vagyis 59.es születésű.
2018. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!