Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet attól izomláz szerű...

Lehet attól izomláz szerű fajdalmam, hogy napok óta nem sportoltam semmit? Vagy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Rendszeresen, napi szinten végzek nem megerőltető testmozgást, kocogni szoktam kint, bent tornagyakorlatokat. Múlt hét csütörtök óta nem volt kedvem egyikhez se, vagy mindig volt vmi, ami miatt nem, szóval nem mozogtam. Sétálni se voltam, mert rossz idő van kint. Házimunkát se csináltam.

Tegnap óta érzek szinte minden izmomban izomláz szerű fájdalmat, nem értem, miért, ráadásul mára rosszabb lett, mint tegnap volt. Mi okozhat ilyet?

27/N


2018. nov. 21. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Betegség is lehet
2018. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elmúlt, de most megint ezt érzem. Van ötletetek, tapasztalatotok, mi lehet ez?
2018. nov. 26. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező mi lett veled azóta? nekem is detto ugyanez és időnként előjön.
2019. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Időnként előjön nekem is. Én valami nőgyógyászati - hormonális dologra gyanakszom, csak nincs pénzem kivizsgáltatni sajnos.
2019. szept. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!