Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem vagyok fáradt, de mindig...

Nem vagyok fáradt, de mindig aludnék?

Figyelt kérdés

Szóval, erről nem találtam semmi választ a fordítottjáról igen.

A problémam, hogy iszonyatosan szeretek aludni. Nem vagyok fáradt, de ha időm engedi lefekszem aludni. Amikor dolgozom ez nem jön elő, meg sem fordul a fejemben. Viszont szabadnapom van, vagy szabadságon vagyok, felkelek mondjuk 7-kor, 9-kor visszaalszom kb 10-ig. Kávé, reggeli, megfőzök vagy ilyesmi, eszem és 1-2 körül megint az ágy. Felkelek 4-5 körül. További tennivalók aztán 9-10-kor már nem bírom nyitva tartani a szemem, de jól is esik, hogy mehetek aludni. Mitől lehet ez? Nem fárasztó a munkám, tehát nem gondolom, hogy ezt kéne kipihennem. Depresszió sem lehet. Amúgy régen nem volt ez, max egy kis délutáni pihi.


2018. nov. 22. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Éjjel 1:12kor írtad ki a kérdést, akkora hétalvó csak nem lehetsz :P

Hány éves vagy? Fiatalabbak többet és gyakrabban szeretnek aludni, ahogy idosodik az ember, csökken az alvásigény.

Leggyakrabban a depresszió tünete az állandó aludhatnék, de ha ez kizárt, akkor szerintem csak nemes egyszerűséggel nem mozgat meg semmi annyira, hogy szeress érte ébren lenni. Vannak hobbijaid? Barátokkal milyen gyakran csinálsz programot? Csak a munkát, főzést, teendőket említed, ami az élet onfenntartás része. Találd meg azt, ami szórakoztat is, tanulj hangszeren játszani, sportolj, kezdj el tanulni valamit, ami érdekel. Persze csak ha zavar, hogy átalszod az életet, ha nem, akkor további szép álmokat :P

2018. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ☺

Igen, azt nem írtam, hogy azért nálam is vannak kilengések és van amikor fent vagyok sokáig, de inkább a fentebb leírtak a jellemzőek.

Ebben lehet valami, hogy nem mozgat semmi. Mármint abbahagytam, amit csináltam. Ez jó ötlet! Keresek valamit, ami az elején kis lèpésben, de leköt. 😉

(Sajna tv-és, olvasás nem opció, mert bealszom. 😁)

2018. nov. 22. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!