Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Télen miért, nem érzem magam...

Télen miért, nem érzem magam topon?

Figyelt kérdés

Nem az van,hogy fáradt,vagyok,vagy ilyesmi,na jó azért néha igen,de amit mondani szeretnék, hogy télen,valahogy nem érzem magam a topon.

Tavasszal,nyáron olyan jó a közérzetem,annyi energiáb van,hogy csuda.

Szerintem az ilyen embereknek mint én jó lenne ha aludhatnának téli álmot,nem?



2018. nov. 27. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad miért van ez, nálam azért, mert napelemes vagyok. 3 napig nem süt a nap és lemerülök s egész nap aludnék... Pedig fáradt nem vagyok, csak olyan álmosító ez a sötétség. Borzalmas. Most már kezdek erősen kikészülni a naphiánytól. Mi lenne velem az északi-sarkkörön túl? Ki kéne vándorolnom, mielőtt alkoholistává vagy halottá válnék. Magyarország azért többnyire jó, bár vannak ilyen hetek, mint ez, egyszer pedig 3 hetes köd volt novemberben, alig éltem túl... Brrrr.


Nagyon sok embernek gondja van, ha nem kap elég napfényt, nekem ez is ott van és maga a napsütés is, ami feldob. Mert ismerek olyat, akinek teljesen mindegy, hogy besüt-e a nap a szobájába. Nekem nagyon nem, úgyhogy a rossz melegtűrésem ellenére mindig is déli szobám volt, ha lehetett.

2018. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!