Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A gerincem 2 oldalán fájdogál...

A gerincem 2 oldalán fájdogál a hátam és görcsöl a hasam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Izomlázszerű a hátfájdalom, de azt hiszem nem az. Illetve lassan 1 napja fáj a hasam, leginkább bal oldalon a köldököm környékén. Nem teljesen egy pontban, szaladgál a fájdalom.

Múlthéten antibiotikumot szedtem. Mellé pár szem probiotikumot is ( de volt, hogy elfelejtettem). Tegnap előtt pedig az erős menstruációs görcseim miatt Algoflex forte-t vettem be, 2t, de nem egyszerre.


Mi lehet ez? Az antibiotikum utólagos hatása? :/



2018. dec. 4. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a menstruáció elején gyakran fáj a derekam, szóval valószínű, hogy neked is amiatt. Ha kicsit stresszesebb neked ez az időszak, vagy esetleg az antibiotikum összekutyulta a bélflórád, akkor simán tapasztalhatsz más vagy intenzívebb tüneteket a menstruáció alatt.

2018. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt megjön, időnként fáj a derekam, de ez most jóval feljebb van és nem is hasonló ahoz.
2018. dec. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!